Названо негативні наслідки частого вживання вершкового масла

event 23:36 П’ятниця 26 Лютого 2021 ПОДІЇ

Вершкове масло є одним з найпопулярніших продуктів. Зазвичай його використовують для обсмажування, а також для приготування випічки і ряду інших страв.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Однак фахівці стверджують, що занадто велика кількість масла в раціоні може призвести до погіршення здоров’я.

Портал Eat This, Not That! перерахував головні негативні наслідки вершкового масла для організму.

1. Вершкове масло може збільшити рівень “поганого” холестерину (ЛПНЩ). Це пов’язано з тим, що в продукті міститься багато насичених жирів, розповіла доктор медицини Лінн Постон. За її словами, в столовій ложці олії приблизно сім грамів таких жирів, що становить близько однієї третини рекомендованої денної норми.

2. Крім того, вершкове масло збільшує ризик серцевих захворювань. Причиною цього також є великий вміст насичених жирів. 

Коментар: Насичені жири призводять до накопичення бляшок в артеріях, знижуючи ефективність кровотоку. Можливими наслідками цього можуть бути серцевий напад, серцеві захворювання та інсульт“, – пояснив лікар-дієтолог Моргін Клер.

3. Вершкове масло може сприяти появі вісцерального жиру в черевній області. Причина – ті ж насичені жири. Крім того, вершкове масло дуже калорійне, що сприяє збільшенню ваги.

4. Крім цього, вершкове масло підвищує рівень тригліцеридів в організмі, що призводить до закупорки артерій, а згодом – до серцевих захворювань.

5. Ще одна причина не вживати вершкове масло у великих кількостях – ризик розвитку хвороби Альцгеймера і деменції. Фахівці вивчили в цілому 8630 учасників і прийшли до висновку, що через насичених жирів ризик розвитку хвороби Альцгеймера в середньому збільшується на 39%, а деменції – на 105%.

Джерело: сайт UkrHealth

Читайте також: США завдали авіаудару по Сирії

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward