На Вінниччині чоловік і жінка впали у 8-метровий колодязь

На Вінниччині чоловік і жінка впали у 8-метровий колодязь

Трагедія трапилася в селі Адамівка Барської громади на Вінниччині.

Про це повідомляє пресцентр ДСНС.

Дві людини впали у криницю 8-метрової глибини. Рятувальники підняли людей на поверхню. 62-річного чоловіка передали бригаді "швидкої. На жаль, 64-річна жінка не вижила – її дістали вже мертвою.

Читайте також: Інститут вивчення війни оцінив, на яку відстань окупанти просунулися на Харківщині

Як постраждалі потрапили до колодязя та що призвело до загибелі людини – наразі встановлюють правоохоронці.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини