Як обирати профнастил для огорожі

event 09:24 Середа 15 Травня 2024 Дім-Сад

Вибір металопрофілю передбачає, що покупець обиратиме не лише технічні параметри виробу, але кольорове рішення, марку виробу та виробника. Саме профнастил має найбільше критеріїв вибору, оскільки в продажу представлений найбільшим асортиментом. Металопрофіль поділяється на три види, а для облаштування огорожі потрібно використовувати той, що маркується, як стіновий металопрофіль. Чому не варто купувати для забору покрівельний чи несучий профнастил?

  1. По-перше, у них зовсім інше призначення, і відповідно технічні характеристики більш високі.

  2. По-друге, ціна на таку продукцію буде значно вищою, а навіщо переплачувати, якщо для огорожі є свій власний підвид продукції.

  3. По-третє, навіть зовнішні характеристики стінового металопрофілю найбільше адаптовані для використання у будівництві парканів.

Критерії вибору металопрофілю

Огорожа будь-якої території повинна перш за все бути міцною та довговічною. Це основні з вимог, що висуваються до подібного типу конструкцій. У разі, якщо покупець обрав профнастил для майбутнього будівництва огорожі, йому варто дослухатися певних порад щодо вибору продукції. Асортимент для подібних робіт можна переглянути на сайті: https://budstroy.kiev.ua/uk/catalog/profnastyl/. Що стосується критеріїв підбору товару, то варто зосередитися на:

  • Виробнику. Це важливо, оскільки від добросовісності виробника залежить якість продукції. Обирати слід тих, хто встиг себе зарекомендувати, як надійного та перевіреного виробника.

  • Технічних параметрах. Це товщина сталі, оцинковки та полімеру. Ці три складові формують основні показники міцності профнастилу, тому зверніть увагу, щоб товщина була не меншою за 0,4 мм, клас цинку обирайте згідно особливостей клімату, а тип полімеру з огляду на свої естетичні вподобання.

  • Марці та кольору. Марка металопрофілю – це різна висота профілю, відповідно різна геометрія листів і їх зовнішній вигляд. Колір та тип текстури – це суто декоративні дані, однак вони теж потребують уваги від покупця. Врахуйте, що ця конструкція будується не на рік і не на два, тому її зовнішній вигляд має бути доречним навіть через 5-10 років.

Як змінюються ціни на профнастил?

З урахуванням того факту, що стіновий металопрофіль має найменші технічні характеристики, то і ціна такої продукції буде значно нижчою за аналог для покрівлі та несучих конструкцій. Навіть у порівнянні з іншими типами матеріалів для огорож, профнастил залишається найбільш доступним. Ціни змінюються в залежності від того, ким була виготовлена продукція, хто її продає, чи є в наявності гарантійний документ. Ціна на профнастил також залежить від:

  • Товщини сталі та її походження.

  • Рівня цинкового захисту, який захищатиме від опадів та появи іржі і корозії.

  • Типу полімерного покриття, що додає міцності виробу та надає йому неперевершеної текстури.

Обирайте профнастил для огорожі ретельно, щоб матеріал зміг слугувати довго та якісно.

Автор:
Останні новини
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
13.05.2024, Понеділок
12.05.2024, Неділя
11.05.2024, Субота
10.05.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward