Як випрати траву на джинсах в домашніх умовах: вражаючі лайфхаки

event 15:00 Неділя 19 Травня 2024 Дім-Сад

Як відіпрати стару пляму від трави на джинсах, щоб не пошкодити тканини – фахівці поділились дієвими лайфхаками. Варто пам’ятати, що не потрібно намагатися відразу витерти пляму, серветкою або ганчіркою. Таким чином ви можете лише погіршити ситуацію та ще більше забруднити свої речі, пише Главред.

Як вивести траву оцтом із джинсів

Стійкі плями буває важко видалити із джинсів, адже вони мають структуру тканини дуже пористу. Щоб швидко та дієво вивести плями трави із джинсів допоможуть сода, оцет та звичайний окріп. Для початку варто намочити пляму водою, а зверху посипати содою, після чого необхідно на соду налити оцет. Таким чином на плямі відбудеться хімічна реакція. Потрібно зачекати 4-5 хвилин та ще раз промити пляму водою.

За допомогою окропу можна також видалити пляму трави із джинсів. Візьміть зіпсовану річ та розмістіть її над раковиною. Місце зеленої плями потрібно ретельно та рясно полити окропом. Після таких операцій потрібно відразу відправити одяг до пралки та попрати звичним методом.

Читайте також: Як зробити так, щоб у будинку приємно пахло: 10 найкращих способів

Як усунути з одягу плями від трави

Щоб видалити плями трави з улюбленого одягу, варто застосувати господарське мило із гарячою водою. Потрібно ретельно намилити пляму, але щоб отримати кращий ефект, можна подрібнити мило і розвести невеликою кількістю води. Має вийти густа суміш, яку потрібно нанести на пляму. Після чого варто добре потерти забруднене місце щіткою або губкою, щоб ретельно очистити пляму. Потім потрібно це залиште ще 20 хвилин і випрати джинси, як завжди.

Перекис водню також може допомогти вивести стійкі плями трави. Однак, варто застосовувати його лише на світлих речах, адже перекис може роз’їсти темний барвник одягу. Щоб видалити пляму потрібно добре полити перекисом пляму та потерти його. Потім варто залишити перекис на пару хвилин і пізніше випрати його звичним методом.

Сіль є універсальним продуктом, яка також допоможе вивести пляму трави із одягу. Для цього потрібно змішати сіль із водою у таких пропорціях: 1 столова ложка солі на склянку води. Необхідно нанести цей розчин на брудну ділянку та залиште його на пів години, а потім обов’язково випрати одяг в машинці та ретельно прополоскати річ.

Останні новини
11.06.2024, Вівторок
10.06.2024, Понеділок
09.06.2024, Неділя
08.06.2024, Субота
07.06.2024, П’ятниця
06.06.2024, Четвер
05.06.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward