Такі аромати подобаються усім: 5 класичних нот у парфумерії

event 20:00 Неділя 19 Травня 2024 Дім-Сад

Зазвичай парфуми створюють щонайменше з 10 інгредієнтів, що розкриваються в різний час і роблять аромат унікальним. Вибір цих складових може бути абсолютно різним, усе залежить від вподобань, пише 24 канал.

Однак якщо хочеться, щоб парфуми точно подобалися і викликали захоплення, обирайте перевірені ноти. Які інгредієнти є класичними й завжди вдало доповнюють аромат, розповідаємо далі.

Мускус

Мускус належить до розряду найкращої парфумерної класики, тому що використовується в ароматичній сфері вже кілька століть.

Це сильно пахуча речовина рослинного або тваринного походження, яка привертає до себе увагу та відрізняються стійкістю у поєднанні з розкішним шлейфом.

Якщо в ароматі є цей інгредієнт, від компліментів відбою не буде.

Читайте також: Шикарний блиск за 5 хвилин: цей простий трюк у душі зробить волосся, як у рекламі

Амбра

Амбра – це ще одна класична парфумерна нота. Вона підвищує стійкість аромату, і саме завдяки їй інші ноти звучать дуже яскраво.

Амбра по-різному працює на жіночій і чоловічій шкірі, тому присутня в обох видах парфумів. Люблять додавати амбру разом з тютюном, для формування характерного східного аромату.

Цитрус

Такі запахи додають бадьорості й підіймають настрій. Особливо популярний серед них – бергамот. Він розкривається глибше інших цитрусів і може бути як солодко-кислим, так і свіжим чи трав’янистим, з легкою нотою гіркуватості. Усе це значно розширює композицію парфумів і з таким інгредієнтом ваш запах точно буде впізнаваним.

Сандал

Парфумерія з деревними нотами – це ознака гарного смаку і стилю. Найголовніша складова у таких запахах, яка фігурує у безлічі пірамід і робить композиції благородною – сандал. Він не тільки має насичений та солодкувато-деревний запах, а й важливу властивість для гарних парфумів – закріплювати інші акорди, роблячи аромат більш стійким.

Читайте також: Забутий суперфуд: поживний щавель, який збагатить ваш раціон

Жасмин

Це найбільш популярний квітковий запах. Тут поєднано насолоду, свіжість, трохи зелені, і навіть фруктові моменти.

Крім того, жасмин вдало поєднується з іншими нотами, утворюючи різноманітні комбінації, що точно запам’ятаються.

Останні новини
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward