На Рівненщині попрощались із п’ятьма Захисниками
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/05/proshannya-5-800x445.jpg?x37420)
На Рівненщині попрощались із п’ятьма загиблими бійцями: Олександром Стрижеусом, Станіславом Полюховичем, Андрієм Морозовським, Олександром Вознюком та Сергієм Даніщуком.
Олександр Стрижеус проживав у селі Заболоття Вараської громади. Здобув освіту тракториста-машиніста та слюсара-ремонтника. Мобілізували чоловіка у січні 2023 року. Служив гранатометником стрілецького відділення. 13 травня воїн загинув під час бойових дій на Донеччині.
Станіслав Полюхович, 1974 року народження, мешкав у селі Бір Зарічненської громади. Служив гранатометником у званні солдата. На жаль, 13 травня під час виконання бойового завдання у Запорізькій області захисник загинув.
Андрій Морозовський, 1980 року народження, був жителем Рівного. Навчався у місцевому ліцеї №1. Останні роки працював підприємцем. До лав ЗСУ чоловік долучився у лютому 2024 року. 11 травня солдат загинув на Донеччині.
Олександр Вознюк, 1972 року народження, народився у селі Тучин Гощанської громади. Здобув освіту електромонтера та працював столяром. У січні 2023 Олександра мобілізували. Він служив механіком-водієм. 9 червня 2023 воїн загинув під час виконання бойового завдання на Запоріжжі.
Сергій Даніщук, 1983 року народження, проживав у селі Башарівка Радивилівської громади. У лютому 2023-го захисника мобілізували. Сергій служив стрільцем-помічником гранатометника у званні старшого сержанта. На жаль, 12 вересня 2023 року боєць загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині.
Читайте також: На Рівненщині відзавтра ЦНАПи надаватимуть послуги з оновлення даних військовозобов’язаних
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/05/voiny-5-scaled.jpg?x37420)
Співчуття рідним та близьким. Вічна шана Героям.
![svichja](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/12/svichja-392x272.jpg?x37420)
Свічка з картоплі, яка горітиме 7 годин
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/03/buriak-392x272.jpg?x37420)
Сприятливі дні для висадки буряка у 2023 році: на що звернути увагу
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/07/police-5-392x272.jpg?x37420)