Єдиний телемарафон хочуть трансформувати через потребу українців у “дещо іншій інформації”

event 15:50 Вівторок 21 Травня 2024 Суспільство

На початку війни Єдиний телемарафон забезпечував правдиве і оперативне інформування, але сьогодні українці хочуть отримувати дещо іншу інформацію. З цієї причини на телемарафон чекає трансформація.

Про це розповів виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв в інтерв’ю «Главкому».

Карандєєв наголосив, що трансформації відбуватимуться, проте відмовився розкривати деталі до моменту отримання конкретних результатів.

«Що люди хочуть сьогодні? Більше практичної інформації, цільової, з лінії фронту. Вони хочуть бачити більше воєнкорів, більше розуміння того, що відбувається, де відбувається. Разом з тим слід дотримуватися інформаційного балансу, маю на увазі чутливий контент», – розповів він.

Виконувач обов’язків міністра розповів, що всі канали, які до повномасштабної війни були доступні у Т2, пішли у телемарафон.

Читайте також: Міноборони відповіли, що буде з військовозобов’язаними після оновлення даних

«Деякі канали з Т2 випали: «Еспресо», «Прямий», «П’ятий». Аудиторія цих каналів просто пішла їх дивитися в інтернет, вона ж нікуди не ділася. Тобто монополії інформаційної не склалося в країні. Хто кого хоче – того і дивиться. Люди за два роки звикли до нових форматів», – зауважив в.о. міністра.

Карандєєв зауважив, що після повномасштабного вторгнення Єдиний телемарафон забезпечив людей перевіреною і нецензурованою інформацією. Він наголосив, що вона хоч  не була повною, але точно не фейковою.

«Також на початку повномасштабної війни був виклик, коли майже всі великі телевізійні компанії одразу опинилися у фінансовій скруті. Обвалився повністю рекламний ринок, і за які кошти було існувати? Конфігурація, яка була сформована, дозволила забезпечити роботу найбільш потужних телеканалів, які забезпечують сталість інформаційного процесу в країні», – зазначив він.

Читайте також: В Ірані призначили дату виборів нового президента

Ростислав Карандєєв також прокоментував питання ефективності фінансування «Суспільного» та інших каналів, які мовлять за державний кошт, яке нещодавно обговорювала мережа. За його словами, у ЄС та США, скільки би це не коштувало, є фінансування суспільного мовлення з державних коштів.

Останні новини
22.06.2024, Субота
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward