Відтепер захищатимуть Україну з небес: Рівненщина втратила трьох захисників
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/05/vichna-pamyat-5-800x445.jpg?x37420)
На Рівненщині востаннє зустріли трьох загиблих воїнів: Сергія Годуна, Володимира Самкова та Олександра Карпенка.
Сергій Годун проживав у селі Немовичі Сарненського району. Чоловіка мобілізували до війська минулого року. Служив солдат у 68-ій окремій єгерській бригаді імені Олекси Довбуша. На жаль, 15 травня 2024 року, внаслідок мінометного обстрілу противника на Донеччині, захисник загинув.
Володимир Самков народився у 2000 році в Рівному, навчався у Квасилівському професійному ліцеї на механіка. Згодом працював у Києві в інтернет-магазині. Герой пішов служити добровольцем в Азов у лютому 2023 року. Боєць загинув 12 травня 2024 року на Донецькому напрямку.
Олександр Карпенко народився у місті Нововолинськ Волинської області. Проживав у Вараші, закінчив місцевий ліцей №5. У 2016-2018 роках брав участь в АТО. До початку повномасштабної війни чоловік працював за кордоном. Проте повернувся в Україну та 27 лютого 2022 року приєднався до лав ЗСУ. Загинув захисник 12 травня 2024 року на Донеччині.
Читайте також: У Рівному жінка у маршрутці самостійно затримала крадія
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2024/05/geroi.jpg?x37420)
Співчуття рідним та близьким. Вічна шана Героям.
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/10/inoi-392x272.jpg?x37420)
Російський бренд смартфонів пішов з росії та став естонським
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/04/Untitled-1-174-392x272.jpg?x37420)
У Мелітополі місцеві жителі ліквідували близько 100 окупантів — ГУР
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2021/01/zakhar-392x272.jpg?x37420)