Чи потрібно військовослужбовцям оновлювати свої дані: відповідь Міноборони

event 19:49 Понеділок 20 Травня 2024 Суспільство

Як відомо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію в Україні. Тепер громадяни мають 60 днів на оновлення даних в ТЦК, ЦНАПах і в додатку Резерв+. Застосунок можна завантажити на смартфон, пише судово-юридична газета.

Чинним військовослужбовцям не потрібно оновлювати дані щодо себе, тож їм немає потреби завантажувати застосунок “Резерв+”. Про це зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

У відомстві наголошують, що військовим не потрібно оновлювати дані щодо себе. Вони не стоять на військовому обліку, тож не можуть порушувати його правила.

Читайте також: “Укренерго” попередили про відключення світла 20 травня

Якщо ви все ж завантажили застосунок і побачили статус “в розшуку”, це означає, що ТЦК не встиг оцифрувати ваші дані. Ви або ж найближчі члени родини можуть звернутися до територіального центру і надати необхідні документи — паспорт, податковий номер, військовий квиток та довідку про зачислення на військову службу“, — зазначила вона.

Окремо в міністерстві просять також невійськовозобов’язаних жінок не завантажувати “Резерв+” і не створювати додаткове навантаження на систему.

Читайте також: Черговий скандал: коміки «Ліги сміху» пожартували про потопельників у Тисі

Ми дуже просимо усіх, хто не є військовозобов’язаними, призовниками та резервістами, не завантажувати застосунок. Ми розуміємо, що зараз є величезна цікавість до продукту. Але кількість запитів на авторизацію є рекордною. Тому це може спричиняти зайве навантаження на сервери та збої“, – зазначили в МОУ.

Останні новини
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
Читати більше новинarrow_forward