Києво-Святошинський районний суд Київської області оштрафував на 85 грн чоловіка за нанесення літери «Z» на території храму УПЦ МП.
Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру.
За матеріалами справи, 1 квітня громадянин наніс напис «Z-смерть кацапам» на паркані храму «Покрови божої матері» УПЦ МП у Боярці Київської області. Того ж дня чоловік електромотоциклом заїхав на територію храму Святого Пантелеймона УПЦ МП у Боярці і за допомогою балончика з фарбою на плакаті намалював букву «Z».
Крім цього, протягом 5-6 квітня цей же добродій мав словесні конфлікти з іншим чоловіком.
Читайте також: На Волині працівники ТЦК за $3 тис. знімали з розшуку ухилянтів
Усі ці події Феміда трактує як дрібне хуліганство, за яке в Україні передбачено адміністративну відповідальність. У суді порушник визнав свою провину.
Окрім штрафу, чоловік заплатить 605,6 грн судового збору.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
