У Києві судили чоловіка за напис літери «Z» на храмі УПЦ МП

У Києві судили чоловіка за напис літери «Z» на храмі УПЦ МП

Києво-Святошинський районний суд Київської області оштрафував на 85 грн чоловіка за нанесення літери «Z» на території храму УПЦ МП. 

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру.

За матеріалами справи, 1 квітня громадянин наніс напис «Z-смерть кацапам» на паркані храму «Покрови божої матері» УПЦ МП у Боярці Київської області. Того ж дня чоловік електромотоциклом заїхав на територію храму Святого Пантелеймона УПЦ МП у Боярці і за допомогою балончика з фарбою на плакаті намалював букву «Z».

Крім цього, протягом 5-6 квітня цей же добродій мав словесні конфлікти з іншим чоловіком.

Читайте також: На Волині працівники ТЦК за $3 тис. знімали з розшуку ухилянтів

Усі ці події Феміда трактує як дрібне хуліганство, за яке в Україні передбачено адміністративну відповідальність. У суді порушник визнав свою провину.

Окрім штрафу, чоловік заплатить 605,6 грн судового збору.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини