У Міноборони відповіли чи будуть електронні повістки в застосунку «Резерв+»

У Міноборони відповіли чи будуть електронні повістки в застосунку «Резерв+»

Військовозобов'язані не отримуватимуть повістки ні в мобільному застосунку «Резерв+», ні на електронну пошту.

Про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в етері телемарафону, передає Главком.

Посадовиця наголосила, що чинне законодавство не передбачає вручення громадянам електронних повісток.

Читайте також: В Україні з 1 червня зростуть тарифи на світло

«Тобто спосіб оповіщення громадян не змінювався. У застосунку станом на зараз точно нікому не прийде повістка. Ми працюємо над тим, щоби громадяни могли побачити саме інформацію про себе із «Оберегу» і могли виконати свій законний обов’язок – оновити дані», – підкреслила Черногоренко.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини