Військовозобов'язані не отримуватимуть повістки ні в мобільному застосунку «Резерв+», ні на електронну пошту.
Про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в етері телемарафону, передає Главком.
Посадовиця наголосила, що чинне законодавство не передбачає вручення громадянам електронних повісток.
Читайте також: В Україні з 1 червня зростуть тарифи на світло
«Тобто спосіб оповіщення громадян не змінювався. У застосунку станом на зараз точно нікому не прийде повістка. Ми працюємо над тим, щоби громадяни могли побачити саме інформацію про себе із «Оберегу» і могли виконати свій законний обов’язок – оновити дані», – підкреслила Черногоренко.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
