Найскандальнішу завідувачку дитсадка, яка звільнила виховательку за фото у купалнику, поновили на посаді

event 13:55 Четвер 25 Лютого 2021 ПОДІЇ

В селі Бугаївка Рівненської області завідувачка дитячого садочка “Дивосвіт” Лариса Музика через суд поновилася на своїй посаді. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Освітянка втрапила у скандал у 2018 році, коли звільнила підлеглу за фото у купальнику на відпочинку, які вона трактувала, як аморальні. А в кінці січня 2019 року з посади звільнили саму ж завідувачку. Тоді садочок змінив власника та відбувалася процедура переведення.

Тоді у сільській раді зазначали, що Лариса Музика вчасно не подала документи та не відповідала на дзвінки, тому за час її відсутності на роботу взяли іншу людину.

Опісля завідувачка подала до суду щодо поновлення на посаді та вимагала виплатити їй компенсацію за вимушені прогули.

Суд позов задовольнив частково та зобов’язав Бугаївську сільську раду поновити Ларису Музику на посаді шляхом негайного укладення трудового договору та сплатити їй середньомісячний заробіток за період з 02.01.2020 року по день ухвалення судового рішення у сумі майже 71 тисячу гривень.

У сільській раді з таким рішенням не погодилися та подали на апеляцію. Засідання призначене на 28 березня.

Проте, за час судового розгляду, у сільській раді змінилося керівництво. Бугаївка стала частиною Радивилівської територіальної громади, яку наразі очолює Микола Карапетян. Він розпорядився працевлаштувати Ларису Музику на посаду завідувачки. Своє рішення аргументував тим, що виконує рішення суду.

Коментар: “Суд вирішив поновити Музику іменем Закону України і ми не мали права опиратися цьому рішенню. Також ми виплатимо їй місячну зарплатню. Щодо відшкодувань, про які заявляла завідувачка, то у нас є ще справа у Львівському апеляційному суді, про них можна буде говорити після засідання”, – повідомив Микола Карапетян.

Також він розповів, що до нього зверталася більшість працівників дитсадочка з проханням не брати жінку на роботу, проте їм пояснили, що таке рішення буде незаконним.

Наразі Ларисі Музиці виплатили відпускні за залишок відпустки до звільнення. Її попередниця на посаді, яку взяли на роботу, перебуває у декретній відпустці.

Нагадаємо, що на Рівненщині з дитсадка звільнили виховательку за “аморальні” фото у соцмережах. Звільнення з роботи виховательки з села Бугаївка на Рівненщині стало найскандальнішим в історії України. 

27-річну Віту Черешньовську звільнила тоді 47-річна завідувачка дитсадка Лариса Музика за начебто “аморальну поведінку”. Аморальність полягала в розміщенні в соцмережах пляжних фотографій з відпочинку. Вихователька пішла у райсуд і виграла його, вийшла на роботу, але завідувачка того ж дня повторно її звільнила. Згодом звільнена жінка виграла свою справу вже у найвищому Верховному суді України, але досі не поновилася на роботі.

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: Наштрикнулася на ніж у руках 3-річного сина: подробиці інциденту у Рівному (відео)

Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward