Малиновський через образу покинув стан збірної перед матчем з Чехією

event 11:30 Понеділок 13 Вересня 2021 Спорт

Головний тренер збірної України Олександр Петраков повідомив, що півзахисник Руслан Малиновський за власним бажанням покинув табір “жовто-синіх” перед контрольною грою з Чехією.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це Петраков сказав в інтерв’ю “Великому футболу”.

Коментар:Він підійшов, сказав: “Я хочу поїхати”. Йому купили квиток на 9-е число, ще була гра в Чехії, але він сказав: “Я не хочу залишатися, я хочу поїхати”. Він нічим це не пояснив. Я попросив адміністратора купити йому квиток. Якщо людина хоче їхати, то нехай їде“.

Петраков підкреслив, що ніякого конфлікту між ним і Малиновським не було:

Коментар:Ні, ніякого конфлікту. Ми не лаялися“.

Читайте також: Герой збірної Казахстану в матчі проти України провалив допінг-тест

При цьому тренер заявив, що Малиновський образився на те, що залишився в запасі на матчі кваліфікації ЧС-2022 проти Казахстану і Франції:

Коментар:Ми спочатку сіли та поговорили з ним в Казахстані. Я йому сказав, що у нас нова схема гри. Кажу, як ми зараз будемо з тобою розмовляти. Він відповів, що якби ця розмова була рік тому, коли він грав у Бельгії, то він, можливо, і став би в позу, а зараз він грає в Італії та розуміє, що на першому місці інтереси команди, а потім вже особисті. Я йому сказав: “Тримай руку, молодець“.

На “Олімпійському” я до нього підійшов і запитав, чи готовий він грати з Францією, якщо я випущу його на заміну. Він образився. Сказав: “Добре, в Казахстані я не грав. А чому не граю тут?”. Кажу, ми ж з тобою домовлялися, що інтереси команди в першу чергу. А він каже, що образився. Кажу: “Я тоді вибачаюся перед тобою. Це тебе влаштує?”. Він каже: “Ні”. Ну і все”.

Коментар:Після гри він сів і поїхав. Все нормально, ми не лаялися, ми в нормальних відносинах. Хочеш їхати – їдь. Це ж не клуб, де контрактні зобов’язання. Це збірна, не хочеш – їдь“, – додав тренер, підкресливши, що “нічим не образив” Малиновського.

Джерело

Останні новини
22.09.2021, Середа
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward