Зеленський відповів на пропозицію Макрона про тимчасове перемир’я на час Олімпійських ігор

event 16:52 Понеділок 22 Квітня 2024 ПОЛІТИКА

Президент Франції Еммануель Макрон розуміє, що для російського диктатора владіміра путіна не існує ніякого перемир’я, а Олімпіада не є авторитетом.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Х’юго Декрипту.

Днями президент Франції Еммануель Макрон заявив, що працюватиме над досягненням припинення вогню під час майбутніх літніх Олімпійських ігор у Парижі. На його думку, це відповідає давній меті Ігор – зміцненню миру за допомогою спорту.

За словами Макрона, у своїй пропозиції він мав на увазі на увазі Близький Схід, а також Україну та Судан.

За словами президента України, він не вірить у такий формат перемир’я з рф.

“Я в це не вірю з росією. Я не вірю не в цей формат перемир’я в цілому, я не вірю в будь-який формат перемир’я з рф. Еммануель (президент Франції Еммануель Макрон – ред.) це знає, він сам свідок цього, ми разом були в Нормандському форматі. Ми разом проходили весь цей мінський процес. Франція, Німеччина, Україна – ми всі є живими свідками, не по книжках, а ми живі свідки, що замороженого конфлікту з росією не буває. Це питання для перегрупування росією і надання їм ще додаткових сил, щоб потім знищувати нас. Ми це проходили”, – сказав Зеленський.

Читайте також: У розвідці відповіли чи блокуватимуть Telegram в Україні

Він нагадав, що подібна ситуація вже була під час підписання домовленостей у нормандському форматі. Тоді теж були домовленості щодо періоду cease-fire. Однак навіть тоді були люди, які стріляли по українських військових.

“Вони тренували своїх снайперів, які проходили і щодня вбивали наших людей. Це з доказами все є. Емануель все це знає. Вони просто виходили на полювання. По телефонних перехопленнях, які були від нашої розвідки, ми все це чули. У них заходила група 20-30 спеціалістів, які кілька місяців поспіль щоденно вбивали наших людей, хоча був cease-fire. Снайперськими пострілами. Тобто для путіна не існує ніякого перемир’я, ніякої Олімпіади, ніяких авторитетів“, – розповів Зеленський.

Останні новини
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
13.05.2024, Понеділок
12.05.2024, Неділя
11.05.2024, Субота
10.05.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward