Стало відомо, хто буде новим главою Чечні – наступником Рамзана Кадирова 

event 16:06 Понеділок 22 Квітня 2024 У СВІТІ

Рамзан Кадиров важко хворий — уже п’ять років він страждає від некрозу підшлункової залози.

Про це пише “Нова газета Європа”

За даними видання, піарники глави Чечні розгорнули кампанію, щоб переконати всіх, що Кадиров нібито здоровий, а паралельно готують заміну — голову чеченського спецназу Апті Алаудінова.

Алаудінов, як пише видання, “російський військовий діяч”, командир чеченського добровольчого об’єднання спецназу “Ахмат” генерал-майор, який отримав це військове звання, як і зірку Героя росії, в українських окопах. 

Як пише видання, ще у січні з’явилася новина, що Алаудінов – довірена особа путіна на президентських виборах. У лютому глава Чечні привітав його з відмінним закінченням навчання в Академії Генштабу ЗС рф. Саме тоді найближчі соратники Кадирова і стали поширювати чутки про призначення Алаудінова на високу посаду в Міноборони, яке вже фактично відбулося – мало не першого заступника міністра. Таким чином, усе свідчило про те, що якесь призначення у військовому відомстві для нього все-таки готується.

Читайте також: Обструктивный бронхит: причины, лечение

У березні Алаудінов успішно завершив переговори про перехід кістяка ПВК “Вагнер” в очолюваний ним спецназ “Ахмат”, про що Кадиров оголосив на початку квітня. А слідом за цим путін підписав наказ про призначення Алаудінова на посаду заступника начальника Головного управління з військово-політичної роботи МО рф.

Так, видання припускає, що це призначення – лише трамплін у майбутній кар’єрі Апті Алаудінова. А нинішній наказ путіна – чергове підтвердження того, що в адміністрації президента росії, судячи з усього, остаточно визначилися з наступником Рамзана Кадирова, чиє здоров’я стало за останній рік головним новинним приводом із Чечні.

Хвороба Кадирова

Діагноз Кадирову поставили в січні 2019 року – відтоді він регулярно йде у відпустку у зв’язку з “тимчасовою непрацездатністю”.

Влітку 2020 року голова Чечні перехворів на ковід і отримав на додачу ще й “серйозні проблеми з ендокринною системою”.

У вересні 2023 року його госпіталізували до ЦКЛ з гострою легеневою недостатністю. Цьому передувало передозування транквілізатора проти сильних болів, безсоння та тривожності. Тоді ж дані МРТ його мозку привели близьких Кадирова в пригнічений стан: “Колишнього лідера вже не буде, хвороба буде впливати на нього. Навіть у тому випадку, якщо він одужає, він буде вже ні живим, ні мертвим…”.

Останні новини
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
13.05.2024, Понеділок
12.05.2024, Неділя
11.05.2024, Субота
10.05.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward