На Вінниччині двоє чоловіків розстріляли поліцейських під час комендантської години

На Вінниччині двоє чоловіків розстріляли поліцейських під час комендантської години

20 квітня, близько 2 години ночі у Гайсинському районі Вінницької області вбили 20-річного поліцейського, його напарник — поранений. Підозрювані — двоє чоловіків, які пересувалися на автомобілі, пише Суспільне.

Водіїв зупинили, оскільки ті порушили комендантську годину. Під час перевірки документів вони відкрили вогонь по поліцейських. Про це повідомили на Facebook-сторінці Нацполіції області.

"На території Вінницької та Одеської областей введено поліцейську операцію. Завдяки зусиллям оперативних служб вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів Національної поліції", — йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Україну мчить потепління: прогноз погоди на 20-21 квітня

Підозрюваних чоловіків оголосили у розшук.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини