На Рівненщині у нацпарку побудують науково-дослідний центр

На Рівненщині у нацпарку побудують науково-дослідний центр

У селі Нобель що на Рівненщині побудують науково-дослідний центр.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Нобельського НПП.

Нобельський національний природний парк спільно з польським партнером Нарвянським національним парком отримають фінансування на реалізацію проєкту "Створення систем моніторингу зі збереження біорізноманіття природоохоронних територій України і Польщі".

"У рамках цього проекту проведуть низку природоохоронних заходів зі збереження та відновлення біорізноманіття, в тому числі буде побудовано науково-дослідний Центр з оснащеною лабораторією та створено наукову базу даних для моніторингу біорізноманіття", - розповіли у Нобельському НПП.

Крім того, партнери проводитимуть спільні дослідницькі експедиції, розроблять рекомендації щодо заходів зі збереження біорізноманіття водно-болотних угідь міжнародного значення. А також напрацюють спільні моніторингові програми по окремих видах флори та фауни.

Проект дасть можливість ефективно реалізувати основну мету діяльності установи природно-заповідного фонду – зберегти унікальні природні комплекси Полісся. Окрім цього, також забезпечити відтворення біорізноманіття природоохоронних територій 

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини