Астрологиня назвала три знаки зодіаку, в яких на першому місці сім’я

event 15:23 Середа 12 Січня 2022 БЛОГ

Один із земних зодіакальних представників за роботу береться лише у крайньому разі, зазначила експерт.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Два водних знаки Зодіаку – Риби та Рак, а також один земний – Телець, віддають перевагу сім’ї, а не кар’єрі.

Риби можуть відсунути на другий план кар’єру, якщо домашня робота буде приносити їм серйозну вигоду, розповіла астролог Людмила Булгакова.

За її словами, ці зодіакальні представники зможуть сконцентруватися на сім’ї, якщо їхня друга половинка буде забезпечувати високий рівень життя.

Коментар: “…Якщо ж про задовільний матеріальний зміст не йдеться, представниці знака нізащо не погодяться проводити час із каструлями, пилосмоком та підгузками…”, – зазначила співбесідниця.

Експерт додала, що Раки готові із задоволенням рухатися вгору кар’єрними сходами, але за першої ж можливості зайнятися своїм житлом можуть втекти з будь-якої роботи й взятися за домашні справи.

Коментар: “…Раків можна безпомилково називати домашнім знаком Зодіаку – саме сімейні інтереси вони ставлять на перше місце, відсуваючи на задній план будь-які професійні досягнення…”, – сказала Булгакова.

Астролог поділилася, що Тельці – домосіди й беруться за роботу лише у крайньому разі. Співбесідниця стверджує, що вдома вони займаються тим, що приносить задоволення, – дивляться серіали або читають.


Коментар: “…Замість необхідності вставати рано-вранці й у будь-яку погоду вирушати на роботу заради того, щоб зробити кар’єру, вони надають перевагу спокійному проведенню часу в теплі та затишку…”, – заявила експерт.

Читайте також: Гороскоп на січень для Терезів: що чекає на знак у кар’єрі, коханні та інших сферах

Джерело

Останні новини
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward