Найбільші страхи Знаків Зодіаку

event 12:47 Понеділок 29 Листопадаа 2021 БЛОГ

У всіх є страх, і це нормально. Але наші фобії, зазвичай, передбачена зірками.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Овен – атазагорафобія

Атазагорафобія – страх бути покинутим. Овни бояться, що інші забудуть про них. Фахівці вважають, що викликати цю фобію може поєднання сімейної історії, нейрохімії та травмуючих життєвих подій.

Телець – пеніофобія

Пеніофобія – це страх жити в бідності. Цей період настає одразу після завершення кризи. 

Тельці дуже люблять жити в розкоші, але бояться голоду та злиднів, тому працюють за трьох.

Близнюки – деціофобія

Це страх приймати рішення. Вони роблять це лише в разі гострої необхідності. Близнюкам не приємно думати, що вибираючи щось одне вони втрачають інше.

Рак – тропофобія

Це фобія до подорожей, зміни місця проживання. Раки не люблять змінювати школу, роботу та партнерів. Негативно на них впливатиме навіть перестановка меблів. Вони емоційно прив`язані до близьких та свого будинку.

Читайте також: Астрологи розповіли, на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток цього тижня, 29 листопада-5 грудня

Лев – атихіфобія

Атихіфобія – це страх невдач. У всіх присутня м`яка форма цього страху. Але Левів вражає справжня паніка при думці, що в них щось не вийде. Їм, як нікому важливо, що про них подумають оточуючі.

Діва – пейрафобія

Це нав`язливий страх перед мовою, пов`язаний з заїканням та мутизмом. Діви ненавидять виступати перед публікою. Їм комфортніше працювати інтелектуально за лаштунками.

Терези – аллодоксафобія

Страх перед думкою інших людей. Терезам дуже важливо, що про них скажуть люди. Тако вони бояться та стараються уникати конфліктів.

Скорпіон – танатофобія

Танатофобія – це глибокий екзистенційний страх смерті. Скорпіони, незважаючи на свій похмурий гумор, дуже життєлюбні знаки. Вони люблять життя у всіх його проявах і дуже бояться його втратити (як і всі ми, що вже).

Стрілець – клеїзіофобія

Клеїзіофобія – соціальна тривожність, яку викликають замкнуті простори або обмеження руху. Щось на кшталт клаустрофобії, але більше стосується саме заборони на пересування. Люди, які страждають на цей розлад, не шанують ліфти і навіть ремені безпеки на атракціонах.

Козеріг – рабдофобія

Рабдофобія – це страх критики або покарання. Часто розвивається із травматичного дитячого досвіду. Козероги гіпервідповідальні трудоголіки (ось це поєднання, так?), тому їм огидна думка, що хтось може почати критикувати їхню роботу.

Водолій – тассофобія

Це нудьга чи неробство, які викликають занепокоєння і навіть паніку. Водолії настільки діяльні, що вони не терплять залишатися в полоні відсутності завдань. Водолії енергійні, балакучі і сповнені сил.

Риби – скоптофобія

Скоптофобія – страх здатися безглуздим і смішним в очах оточуючих у зв’язку з уявними недоліками. Такі люди страждають комплексами, і будь-яке відхилення від прекрасного сприймається ними як щось жахливе, огидне.

Джерело

Останні новини
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
11.01.2022, Вівторок
10.01.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward