Telegram запровадив календар для поширених медіа

event 17:31 Неділя 07 Листопадаа 2021 ПОДІЇ

В останньому оновленні Telegram запровадив низку нових функцій.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Щоб швидше знайти потрібний медіафайл у чаті, варто скористатися смугою прокручування в розділі з поширеними матеріалами з історії листування — збоку з’являтиметься дата надсилання файлу.

У меню (…) також можна встановити фільтр — шукати лише фотографії, відеозаписи чи всі матеріали.

ЗАЯВКИ НА ВСТУП ДО ГРУП ТА КАНАЛІВ

Раніше можна було долучитися до групи за спеціальним посиланням чи QR-кодом. Тепер є функція для створення спеціальних посилань-запрошень, вступ за якими можливий лише після того, як адміністратор чату схвалить заявку.

ГЛОБАЛЬНІ КОЛІРНІ ТЕМИ НА IOS

Раніше представили вісім нових колірних тем, які можна встановити для конкретних особистих чатів. Тепер теми доступні для цілого застосунку Telegram для iOS, а згодом стануть доступними й користувачам Android. Кожна тема має денну та нічну версії, використовує кольорові градієнти для бульбашок-повідомлень та анімовані фони з унікальними візерунками.

ШВИДКІ ОПИСИ ДО ФОТОГРАФІЙ НА IOS

Якщо почати набирати повідомлення, а потім додати вкладення — наприклад, фотографію чи відеозапис — текст, що був набраний раніше, автоматично підставиться в поле опису. Підтримуються також хмарні чернетки повідомлень — тож ви можете набрати текст на комп’ютері, а потім завантажити фотографію з телефону і швидко надіслати її з потрібним описом.

НОВІ ІНТЕРАКТИВНІ ЕМОДЗІ

У цьому оновленні додано нові інтерактивні емодзі. Якщо надіслати окремим повідомленням в особистий чат один з емодзі      чи , після цього можна натиснути на анімовану версію, щоб запустити додаткові ефекти на повний екран.

Ефекти на повний екран також підтримуються на емодзі      та , вони були додані в минулому оновленні.

Джерело

Останні новини
18.01.2022, Вівторок
17.01.2022, Понеділок
16.01.2022, Неділя
15.01.2022, Субота
14.01.2022, П’ятниця
13.01.2022, Четвер
12.01.2022, Середа
Читати більше новинarrow_forward