Вівторок 20.10.2020

-:-

Чому Тайвань не вводив карантин, але успішно впорався з епідемією COVID-19

event 09:32 Понеділок 28 Вересня 2020 У СВІТІ

У Китаї знову спалахнула епідемія, з Пекіна інфекція поширилася на провінції Ляонін, Хебей, Сичуань та інші. Тайвань, одна з небагатьох країн, яка ефективно справляється з вірусом КПК, і вже запасається усім необхідним на випадок наступної хвилі пандемії, повідомило 16 червня видання Bloomberg.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

В інтерв’ю заступник міністра економіки Тайваню Лінь Цюаньнен сказав, що до списку увійдуть енергія, продукти харчування, предмети першої необхідності і медичні приналежності: хірургічні маски, ЗІЗ та апарати ШВЛ.

Уряд проведе перевірку поточних запасів і скорегує їх у разі необхідності. Також влада готова інвестувати в місцеве виробництво найважливіших матеріалів.

Крім того, Тайвань збільшить резерви борошна, соєвого масла, консервів, локшини швидкого приготування і туалетного паперу. За оцінками міністерства економіки, поточного запасу вистачить на один-три місяці, а нафти ― на 90 днів, але від державної компанії CPC Corporation може знадобитися збільшення імпорту природного газу.

Міністр також зазначив, що урок, який отримав Тайвань з боротьби з вірусом, полягає в тому, що уряд має забезпечити жителів достатньою кількістю товарів першої необхідності.

“Потрібно заздалегідь підготуватися до цього”.

Коментар:Ми застосуємо досвід накопичення масок для створення ланцюжків постачань інших предметів першої необхідності, — каже міністр. — Уряд буде грати більш активну роль у створенні запасів стратегічних товарів, щоб забезпечити стабільність поставок і ринкових цін“.

Для деяких тайваньських компаній пандемія принесла несподіваний прибуток. Ціна акцій Apex Medical, яка виробляє апарати ШВЛ, досягла майже чотирирічного максимуму. Акції постачальників масок KNH Enterprise Co. і Universal Incorporation виросли в ціні після того, як в червні Тайвань зняв заборону на експорт масок.

В інавгураційній промові президент Тайваню Цай Іньвень сказала, що в найближчі чотири роки вони створять стратегічні галузі промисловості, які забезпечать стабільні постачання ключових матеріалів.

Через тиск з боку компартії Китаю (КПК) Тайвань виключили з Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та інших міжнародних організацій, які займаються пандемією, тому Тайваню довелося покладатися на себе у боротьбі з COVID-19, заразом пропонуючи свій цінний досвід іншим країнам.

Тайвань — один із небагатьох регіонів світу, який ефективно справляється з епідемією. З того часу, як 21 січня виявили перший випадок захворювання, на острові з населенням 24 млн осіб зараз зареєстровано менш як 500 випадків зараження і всього сім випадків смерті. До того ж не закривали школи та не закривали підприємства.

Успіх особливо примітний, з огляду на близькість острова до материкового Китаю. Тайванські чиновники вважають, що до хорошого результату призвело оперативне рішення запасати і розподіляти маски.

З січня уряд вилучив вітчизняні маски і заборонив подальший експорт. Військові також приєдналися до виробництва, і уряд сплатив за додаткове обладнання.

За чотири місяці тайванські компанії збільшили виробництво з 2 до 20 млн масок в день, що дозволило не тільки повністю забезпечувати населення, а й експортувати маски за кордон.

Джерело: сайт The Epoch Times

Читайте також: Хто повинен платити за ІФА-тести при госпіталізації – відповідь МОЗ

Останні новини
19.10.2020, Понеділок
18.10.2020, Неділя
17.10.2020, Субота
16.10.2020, П’ятниця
15.10.2020, Четвер
14.10.2020, Середа
13.10.2020, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward