Названо ТОП-5 IT-професій, які будуть найзатребуванішими у 2022 році

event 13:28 Четвер 06 Січня 2022 Суспільство

Пандемія коронавірусу суттєво змінила методи роботи багатьох людей – віддалена робота і Zoom-зустрічі стали нормою в багатьох областях, часто стираючи межі між роботою і будинком.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Між тим багато хто, незалежно від віку, статі і статусу, переосмислив свою кар’єру і зважився на зміни, подавшись в айті. З такої нагоди видання Venture Beat склало добірку із 5-ти ІТ-спеціальностей, які будуть найзатребуванішими у 2022 році.

Java-Розробник

В обов’язки розробників Java входить створення вебдодатків, ПЗ і програм. Переважно, вони працюють протягом усього циклу розробки продукту. Ця спеціальність незмінно користується великим попитом, і як прогнозують експерти, багато компаній у 2022 році будуть в активному пошуку java-розробників.

Крім того, типові обов’язки розробників Java охоплюють:

  • проєктування, впровадження та підтримку Java-додатків;
  • забезпечення високої доступності та продуктивності;
  • участь на всіх етапах життєвого циклу розробки;
  • написання добре спроєктованого, ефективного і тестованого коду.

Cloud-архітектор

Хмарний архітектор, або архітектор хмарних рішень – це ІТ-фахівець, який відповідає за справність стратегії хмарних обчислень компанії. Сюди входить впровадження нових хмарних рішень, проєктування хмарних додатків, а також управління і моніторинг хмарою.

Часто ці фахівці несуть відповідальність за усунення розриву між складними бізнес-проблемами і рішеннями в хмарі.

Серед необхідних навичок, якими повинен володіти хмарний архітектор, виділяють: досвід роботи з такими мовами програмування, як Python, Ruby і Elixir, досвід роботи в області ІТ-інженерії і відмінні лідерські якості.

Продакт-менеджер

Продакт-менеджери відповідають за розвиток проєкту – від етапу планування і аж до релізу. Зазвичай вони є сполучною ланкою, які об’єднують команди і гарантують, що всі працюють в правильному напрямку. 

При пошуку продакт-менеджера компанія дивиться на сильні аналітичні навички, досвід управління, високий рівень організації, а також досвід використання таких інструментів, як PivotalTracker або Jira.

Читайте також: Помер легендарний лікар київського “Динамо”

Спеціаліст з кіберзахисту

Кібербезпека нині важливіша, ніж будь-коли. “Білі хакери”, як ще називають представників цієї професії, захищають компанії від хакерських атак і оберігають клієнтів від крадіжки їх інформації. Без команди провідних фахівців в області ІТ-безпеки компанії ризикують втратити величезні суми грошей через витік даних і головний біль через незадоволених клієнтів.

Фахівцям з кібербезпеки потрібні наступні скіли:

  • навички розв’язання проблем;
  • знання в області безпеки на різних платформах;
  • відмінні комунікативні навички і глибокі пізнання в комп’ютерній криміналістиці.

Науковці даних

Завдання фахівця з обробки даних – використовувати машинне навчання для прогнозування та аналізу даних. Серед найбільш типових завдань:

  • виявлення проблем аналітики даних;
  • визначення правильних наборів даних і змінних;
  • збір великих дата-сетів і подання інсайтів на основі даних акціонерів компанії.

Data science – це висхідна область, яка, безсумнівно, продовжить розвиватися в найближчі роки. Щоб претендувати на цю вакансію, потрібно знати мови статистичного програмування, такі як R, Python, SLQ, а також орієнтуватися в техніках дата-Майнінг.

Джерело

Теги:
Останні новини
26.04.2024, П’ятниця
25.04.2024, Четвер
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward