Лазерна підтяжка, шліфування та омолодження шкіри

event 10:56 Вівторок 16 Листопадаа 2021 БЛОГ

Лазерна техніка пропонує широкий вибір засобів для омолодження. Абляційні лазерні процедури – це мінімально інвазивні методи лікування, які руйнують поверхню шкіри, а більш щадні процедури – неабляційні лазери – покращують якість та щільність шкіри, не пошкоджуючи шкіру. Фракційні лазери поєднують абляційний та неабляційний бар’єри.

Швидкі факти

  • ЛАЗЕР – це абревіатура, що означає “посилення світла за рахунок вимушеного випромінювання”.
  • Лазерні процедури можна умовно поділити на дві категорії: абляційні та неабляційні.
  • Якщо ми навчимося розглядати різні типи лазерів як додаткові методи лікування, а не конкуруючі технології, ми зможемо оцінити той факт, що неабляційні засоби допомагають розширити можливості лазерного омолодження обличчя.

Як неінвазивне лазерне лікування дає результати? Як довго зберігаються результати? Які потенційні ризики та ускладнення? Читайте далі, щоб дізнатися відповіді на запитання.

Лазери – це інтенсивні та впорядковані промені яскравого світла, інтенсивність яких може змінюватись. Залежно від вимог та частоти лазерного променя, лазери можуть прорізати шкіру, закривати кровоносні судини, м’яко випаровувати або видаляти шкірну тканину або впливати на глибші шари шкіри, щоб стимулювати активність колагену. Лазери використовуються по-різному для омолодження та покращення пружності шкіри, для лікування зморшок, шрамів та багатьох інших проблем.

Абляційні або ранові лазери

Лазери на вуглекислому газі, які зазвичай використовувалися для омолодження обличчя у 1980-х та 1990-х роках, були абляційними лазерами, які ушкоджували зовнішній шар шкіри, епідерміс. Часті та передбачувані побічні ефекти цих лазерів включали почервоніння, набряк та зміну кольору шкіри. Часто виникали екзема, шкірні інфекції, рубці та шкірні висипання на оброблених ділянках.

Наступне покоління, таке як импульсные и сканирующие лазеры на углекислом газе було розроблено для зменшення теплового пошкодження шкірних тканин за рахунок контролю за тим, як видаляються шари шкіри. Імпульсний лазер на ербій-ітрій-алюмінієвому гранаті, більш відомий як эрбиевый: YAG-лазер, має кращу загальну ефективність, ніж сканований лазер. Обидві ці системи є абляційними, які пошкоджують верхній шар шкіри і навіть вражають дерму під ним.

Лазерне шліфування шкіри за допомогою абляційних лазерів видаляє зовнішні шари шкіри, щоб сприяти зростанню нової та здорової шкіри. Таким чином, за допомогою лазерного шліфування можна лікувати широкий спектр косметичних проблем, включаючи зморшки, рубці на обличчі, пігментні плями або плями від прищів.

Неабляційні лазери

Наразі доступна низка неабляційних систем. Ці лазери можуть проникати через поверхню шкіри, не пошкоджуючи її, щоб досягти глибших шарів під поверхнею шкіри. Контрольована теплова енергія, вироблена неабляційними лазерами, дозволяє їм стимулювати та викликати ремоделювання колагену у шкірі. В результаті це допомагає підтягнути шкіру, покращити тон шкіри, видалити тонкі лінії та відновити пошкодження шкіри від легких до помірних.

Незважаючи на здатність стимулювати зростання колагену і підтягувати шкіру, неабляційні лазери вважаються менш ефективними, ніж абляційне лазерне шліфування поверхні, що досягається за допомогою більш традиційних методів, таких як вуглекислий лазер або лазери Er: YAG

Інші популярні методи лікування, такі як фракционный лазер та плазма, працюють інакше, ніж неабляційні системи. Ключовим моментом на користь останніх є неінвазивний характер лікування, що вимагає малого часу для відновлення. Вони все частіше знаходять популярність серед тих, хто віддає перевагу засобам омолодження, що не травмують.

При пошуку не пошкоджуючих процедур лазерної підтяжки шкіри ви, ймовірно, зіткнетеся з рядом різних неабляційних пристроїв. Кожен бренд пропонує унікальний профіль безпеки та рівень ефективності.

Причини вибору неабляційного лазерного омолодження

Ті, хто хоче зміцнити обвислу шкіру обличчя та шиї, можуть скористатися неабляційними процедурами для підтяжки шкіри за допомогою лазера. Тонкі лінії та зморшки на лобі, навколо рота та очей можна лікувати неабляційними лазерами. Але вони також однаково добре підтягують шкіру на всіх ділянках тіла, включаючи руки, ноги, живіт та сідниці. Якщо ви хочете пружну шкіру та поступове покращення без хірургічного втручання або тривалого періоду відновлення, неабляційні процедури для підтяжки шкіри обличчя для вас.

Неабляційні лазерні процедури для підтяжки шкіри підходять чоловікам та жінкам з будь-яким типом шкіри та відтінком шкіри. Вони дуже добре переносяться людьми з темнішою шкірою, які зазвичай стикаються з проблемами при лікуванні лазером.

Дослідження показують, що успішні процедури з лазерної підтяжки шкіри дають стійкі результати та регенерацію колагену, що надає вашій шкірі молодшого вигляду. Відразу після процедури можливе деяке стягування в’ялої шкіри. Буде менше зморшок, а шкіра стане більш пружною та здоровою.

Зміни, що відбуваються в колагенових волокнах, протягом деякого часу продовжуватимуть призводити до поступових поліпшень. Більшість систем, що стимулюють підтяжку шкіри, обіцяють дати результати, які можуть тривати до двох років, з процедурами ретуші або без. Зазвичай через два роки може знадобитися повторення сеансів лікування.

Чого чекати

На ринку представлені різні системи лазерної підтяжки та омолодження шкіри. Вони обіцяють давати різні результати, використовувати різні частоти та вимагати різну кількість сеансів для досягнення добрих результатів.

Деякі системи обіцяють результати, які збережуться до двох років. У цей час можуть бути рекомендовані доопрацювання. Після цього часу сеанси лікування, можливо, доведеться повторити, щоб стимулювати зростання нового колагену, оскільки через деякий час колаген реабсорбується в організмі.

Кожна система має власні методи приготування, технологію, спосіб доставки, частоту лікування та результати. Від кожної системи очікується різне.

Лазерна підтяжка шкіри зазвичай не є болісною процедурою. Зазвичай на область, що обробляється, наносять трохи знеболювального крему. Це має мінімізувати ризик дискомфорту. Більшість людей повідомляють, що відчувають лише незначний дискомфорт через нагрівання шкіри під час лазерної обробки. Це пов’язано з тим, що більшість систем оснащені ефективними механізмами охолодження, покликаними мінімізувати дискомфорт і можливе пошкодження зовнішнього шару шкіри. Ви також можете відчути поколювання, подібне до того, ніби гумка клацає на вашій шкірі. Будь-який біль або дискомфорт повинні зникнути протягом декількох хвилин після закінчення сеансу.

До і після

Успіх вашого лікування та мінімізація побічних ефектів можуть залежати від того, як ви перед лікуванням розповісте своєму лікареві про основні медичні факти.

Якщо ви схильні до утворення келоїдів та рубців, необхідно повідомити про це лікаря перед лікуванням.

Тим, хто має ракові ураження шкіри, також слід обговорити ідею лазерного лікування зі своїми лікарями перед лікуванням. Якщо ви приймаєте ліки від прищів, таких як Retin-A або Accutane, лікаря слід попередити про це заздалегідь.

Не слід робити лазерну підтяжку шкіри, якщо ви вагітні.

Після лікування деякі люди відчувають тимчасові побічні ефекти, у тому числі локальні синці, а також теплу та злегка почервонілу шкіру. Теплота та почервоніння зникнуть протягом кількох годин. У деяких випадках після процедури тепло та почервоніння можуть зберігатися до 48 годин. Ви можете легко повернутися до роботи, нанісши макіяж, щоб замаскувати почервоніння.

Зазвичай під час лазерного лікування неабляційними лазерами біль буде незначним або зовсім не буде відчутним. Якщо ви відчуєте щось після цього, повідомте про це свого лікаря та попросіть рецепт на безрецептурні знеболювальні.

Ваша шкіра може залишатися дуже чутливою протягом кількох тижнів після лікування. Не менш ніж два тижні обов’язково користуйтеся сонцезахисним кремом, щоб захистити оброблені ділянки при виході з дому.

У деяких людей може спостерігатися довготривале почервоніння та набряк. Якщо ви зіткнулися з цим або з іншими пошкодженнями шкіри на оброблених ділянках, слід негайно звернутися до лікаря.

Можливі ризики та ускладнення

Ризики та ускладнення від неабляційних лазерів незначні порівняно з більш інвазивним лазерним лікуванням чи косметичною хірургією. Проте, якими б мінімальними вони не були, варто знати про побічні ефекти, ризики та ускладнення, перш ніж проводити лазерну підтяжку шкіри:

  • Інфекція – відомо, що неабляційні методи лікування спричиняють спалахи вірусу герпесу.
  • Гіперпігментація або тимчасове потемніння кольору шкіри на обробленій ділянці може виникнути у тих, хто має темнішу шкіру.
  • Виникають почервоніння та набряк, але вони незначні порівняно з тим, що виникає після абляційного шліфування. Почервоніння та набряк зазвичай проходять протягом кількох годин чи днів.
  • У поодиноких випадках можуть з’явитися бульбашки та рубці.

Вартість лікування

Ціни на неінвазивні процедури лазерної підтяжки шкіри залежать від оброблюваних ділянок та конкретного пристрою/системи, обраних вашим лікарем чи дерматологом. Вартість також необхідно розрахувати з урахуванням кількості необхідних сеансів лікування. Кількість сеансів і скільки часу має пройти між ними залежить від вибраної системи.

Вартість також залежатиме від того, де ви знаходитесь і де працює ваш лікар. Різні лікарі та постачальники медичних послуг також можуть мати різні ставки за те саме лікування.

Щоб дізнатися про вартість вашого лікування, звертайтеся до центру лазерної косметології “DellaRossa”. Досвідчені фахівці визначать відповідні варіанти для вас і розрахують їхню вартість.

Останні новини
01.10.2023, Неділя
30.09.2023, Субота
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward