Астрологи назвали три знаки зодіаку, яким пощастить 27 серпня

event 06:53 П’ятниця 27 Серпня 2021 Суспільство

27 серпня є вдалим днем для всього, що пов’язане з грошима: можна укладати фінансові угоди, підписувати договори, проводити ділові переговори, продавати і купувати майно.

Детальніше про це розповідає Час-Дій. 

Прибуток, який ви зможете отримати, перевершить навіть найсміливіші очікування.

Сьогодні, 27 серпня, несподіваний день, а тому особливо приємний прибуток можуть отримати представники всіх знаків зодіаку, але три з точно без нього не залишаться.

Телець

Тельці, яких характеризує рідкісна працьовитість, як правило, роблять набагато більше, ніж заробляють. Часом їх понаднормову працю недооцінюють та не доплачують їм. Сьогодні у представників цього знака є чудовий шанс отримав гонорар, на який вони вже давно заслуговують. Незважаючи на несподівані виплати, вони знайдуть, куди прилаштувати гроші, які раптово впали їм на голову, — у них є один проєкт, для здійснення якого не вистачає саме такої суми.

Лев

27 серпня леви, будучи людьми широкої душі, нікому не можуть відмовити в проханні відкласти трохи грошей, а ось віддають їм їх далеко не одразу і, що особливо неприємно, не завжди. Коли ж це нарешті відбувається, представники знака іноді не можуть згадати, що вони комусь щось позичали, але від повернення грошей не відмовляються. Ось і сьогодні їм можуть повернути борг, про який вони давно забули, що вони сприймуть з радістю, а потім запросять колишнього боржника відсвяткувати цю приємну подію.

Читайте також: Синоптикиня розповіла, якою буде погода осінню

Скорпіон 

Скорпіонам — особливо тим із них, хто давно розмірковує про зміну роду діяльності, сьогодні можуть запропонувати нову роботу, до того ж на знак серйозності своїх намірів потенційний роботодавець вирішить виплатити хороший аванс. Ну а погоджуватися на цей варіант діяльності чи ні, вирішувати кожному представнику знака самостійно — головне, прорахувати всі доводи за і проти, щоб згодом не пошкодувати, що вчинили помилку.

Джерело

Останні новини
21.09.2021, Вівторок
20.09.2021, Понеділок
19.09.2021, Неділя
18.09.2021, Субота
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward