Астрологи назвали найбільш недружелюбних знаків зодіаку

event 07:40 Вівторок 31 Серпня 2021 Суспільство

Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, які через певні риси свого характеру, абсолютно не мають друзів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви, як правило, залишаються без друзів через свій зверхній, королівський характер. Вони занадто величаві і зарозумілі, щоб хтось міг з ними дружити. Представники знака завжди прагнуть досягти висот — як в житті, так і в професії, але чим далі вони просуваються кар’єрними і соціальних сходами, тим менше людей залишається поруч із ними. Образно кажучи, на Олімпі може перебувати тільки один — сам Лев, ті, хто йшов поруч із ним, залишаються знизу.

Діва (22.08 – 23.09)

Діви впевнені в собі і самодостатні настільки, що просто не мають потреби в тому, щоб хтось перебував поруч. Люди тягнуться до представників знака, тому зовсім вже на самоті вони залишаються рідко, але близько до себе особливо нікого не підпускають — не бачать в цьому необхідності. Знайомих і приятелів у них багато, з ними вони часто і приємно проводять час, але про близьких друзів, як правило, не йдеться: такі люди поруч із Левами, скоріше, є винятком, ніж правилом.

Читайте також: “Температура повітря опуститься нижче +10 градусів”: в Україну йде різке похолодання

Терези (24.09 – 23.10)

Терези найчастіше самі винні в тому, що у них немає близьких друзів: вони розриваються між різними людьми і ніяк не можуть зупинитися на комусь одному. Так, сьогодні вони дружать з однією людиною, а вже завтра кидають її, щоб поспілкуватися — і подружитися — з іншою, тому що вона здається йому більш цікавою. Втім, немає абсолютно жодної  гарантії, що вони на ній зупиняться, адже на горизонті може появитися ще хтось, хто зацікавить їх ще більше. Тоді і нинішній друг вирушить у відставку.

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward