Понад тисячу невакцинованих освітян на Рівненщині відсторонили від роботи

event 13:10 Четвер 11 Листопадаа 2021 ПОДІЇ

На Рівненщині більше ніж тисячу працівників закладів освіти відсторонили від роботи через відсутність сертифікату про щеплення від ковіду.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Як повідомляє директор департаменту освіти й науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, найбільше таких працівників у Сарненській територіальній громаді.

Всього на Рівненщині нині вакциновано більше ніж 90% працівників освітньої галузі. 

Коментар: “Є приклади, де педагоги розуміють всю відповідальність за створення безпечного середовища. Це Боремельська, Підлозцівська, Тараканівська, Повчанська громади, де немає жодного відстороненого працівника. Натомість у Сарненській тергромаді – найбільше невакцинованих”, – сказав він.

На яких умовах відбувається відсторонення?

Коментар: “Відсторонений працівник не має права здійснювати педагогічну діяльність. Він не звільнений, він вважається працівником закладу, якого відсторонили, поки він невакцинований. Якщо в нього є документи, які дають підстави працювати, його не відстороняють. В тому числі навіть, якщо в нього лише одна доза”, – уточнив Петро Коржевський.

Чиновник прогнозує надмірне навантаження на вакцинованих працівників освіти, які працюють на заміні. У випадку дистанційного навчання, школи можуть залучати працівників на умовах цивільно-правових угод.

Читайте також: “Ходите по краю прірви”: лікар з Рівненщини вкотре звернувся до українців з проханням вакцинуватися

Джерело

Останні новини
26.01.2022, Середа
25.01.2022, Вівторок
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
Читати більше новинarrow_forward