В Україні починають зйомки фільму за романом Скрябіна

Зйомки фільму за романом Андрія Кузьменка “Я, “Побєда” і Берлін”, розпочнуться у Львові вже в липні.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар:У Львові є нові цікаві локації. Ми будемо тут навіть знімати берлінську частину сюжету, адже в самому Берліні вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Розкриватимемо для кіноспільноти раніше незвідані локації“, — розповів кінооператор Дмитро Недря.

Також, режисери групи поділилися загальноукраїнською проблемою із відсутністю якісних павільйонів для зйомок.

Про стрічку

Фільм “Я, “Побєда” і Берлін” за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Фінансова підтримка з боку держави становить 27 млн грн — це 75% загальної вартості виробництва. Роботу над стрічкою розпочали в листопаді 2019 року.

Це буде комедія, яка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше в своєму житті авто під маркою “Побєда”. Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліна. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію — Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.

Джерело: сайт ШоТам

Читайте також: “Плюс 3 тисячі безробітних щодня”: у службі зайнятості повідомили жахаючу статистику

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: