“Паніка та депресія”: як українці працюють вдома — дослідження

Згідно дослідження учених, ті люди, яким довелося перейти на дистанційну роботу стали вживати більше алкоголю, частіше харчуватися шкідливою їжею і мають проблеми зі сном.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

За повідомленням видання Daily Mail, більше половини опитаних в дослідженні розповіли, що стали страждати від болів в ділянці спини, шиї і плечей, що раніше з ними траплялось значно рідше. Багато хто зв’язує це з тим, що в період карантину всі  стали менше часу приділяти фізичним вправам і стежити за харчуванням.

Також повідомляється про проведене соціологічного дослідження від соціологічної групи “Рейтинг”, яке показало, що молодь стала частіше піддаватися розладам сну та страждати від депресій. Найбільше до негативних емоцій і пригніченого стану схильні представники вікових категорій 18-29 і 30-39 років.

Порівнявши результати опитувань двох хвиль (I хвиля – 27-28.03, II хвиля – 3-4.04) стало очевидне невелике зростання тривожності, втоми і порушення сну. Рівні паніки і депресії залишилися такими ж, що і в першу хвилю. В цілому, можна сміливо стверджувати, що емоційний і психологічний стан українців під час карантину і їх показова динаміка досі не викликають занепокоєння.

Якщо говорити детальніше, то це опитування показало, що у більшості респондентів були зафіксовані ознаки, які свідчать про початок депресії, а саме: підвищена тривожність, паніка, млявість, швидка втома і порушення сну. 

Джерело: сайт kanalukraina.tv

Читайте також: Лікарі сформували список продуктів, які необхідно вживати на карантині

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: