На Рівненщині відбувся заключний етап “Розминки від чемпіона”

event 16:30 Четвер 15 Квітня 2021 ПОДІЇ

Черговий і водночас завершальний тур 9 сезону обласного спортивно-масового заходу “Розминка від чемпіона” пройшов у Клеванському ліцеї № 1. На урок фізкультури до його учнів завітали майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху Василь Ажнюк та заслужений майстер спорту України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП Ігор Косенко.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Титуловані гості розповіли школярам про свою спортивну кар’єру, як почали займатися футболом, а також режим тренувань в цьому виді спорту. Переможцям конкурсу малюнка на спортивну тематику, який пройшов у школі з нагоди “Розминки від чемпіона”, спортсмени вручили призи від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.

Також юнаки та дівчата, перед проведення розминки, вправлялися у інтелектуальному конкурсі “Олімпійська вікторина”. Найкращі знавці спорту отримали олімпійську атрибутику.

Розминку, як і належить чемпіонам, Василь та Ігор провели інтенсивно, продемонструвавши школярам невеликий майстер-клас. Діти з цікавістю виконували вправи, які їм запропонували майстри футболу. Вони старанно намагалися віддавати паси, обводили своїх візаві та влучно били м’яча. Добре порухавшись, учасники заходу зробили на згадку спільне фото. При цьому, окремі школярі навіть приміряли на себе медалі, привезені футболістами.

Таким чином, обласний спортивно-масовий захід “Розминка від чемпіона” іде на “канікули”. Свою подорож по загальноосвітніх навчальних закладах він розпочне вже у вересні 2021 року. За період проведення заходу з вересня 2020 року по квітень 2021 року залучено понад 600 учасників. П’ятнадцять титулованих спортсменів відвідали 16 навчальних закладів області.

Джерело: пресслужба Спорт для всіх Рівненщини.

Читайте також: Освітяни Рівненщини залучені до ЗНО, зможуть вакцинуватися від COVID-19 у першу чергу

Автор:
Останні новини
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
18.01.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward