П'ятниця 30.10.2020

-:-

“Це не жарт”: Путіна висунули на Нобелівську премію миру

event 14:19 Четвер 24 Вересня 2020 КУРЙОЗИ

Президента Росії Володимира Путіна висунули на Нобелівську премію миру.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Кандидатуру Путіна Нобелівському комітету запропонував російський письменник Сергій Комков.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що, якщо висунення Путіна відбудеться – буде прекрасно, якщо ж ні, то нічого страшного не станеться.

Коментар: “Ви ж знаєте, що абсолютно різні люди висуваються на цю премію. І ця ініціатива тих, хто виступає з такою пропозицією. У такому випадку це згаданий вами письменник. Є певна процедура розгляду номінантів. Якщо рішення буде прийнято – прекрасно, якщо не буде прийнято – теж нічого страшного. Тут важко щось інше сказати”, – відповів він журналістам.

Тим часом Telegram-канал “Методичка” зазначив цікавий момент з висуненням Путіна.

Коментар: “Висунення Путіна на Нобелівську премію ЗМІ помітили через два тижні після того, як воно відбулося. Що вже говорить про серйозність заявки”, – відзначили автори каналу.

Вони додають, що “головний редактор дуже специфічної газети “Президент” Сергій Комков висуває Путіна на премію саме під час загострень відносин між Росією і Заходом”.

Коментар: “Минулого разу він висунув Путіна на премію 2014 року, про що стало відомо в розпал “кримської весни”. Тобто Комков висуває Путіна, коли у Путіна немає ніяких шансів отримати західну премію. Оскільки основний контент сайту газети “Президент” – це відкрита заказуха, висунення Путіна від неї виглядає двозначно”, – підкреслили автори поста.

Джерело: сайт Obozrevatel

Читайте також: “Цікавився жінками”: в Польщі знайшли документи реального Джеймса Бонда

Останні новини
30.10.2020, П’ятниця
29.10.2020, Четвер
28.10.2020, Середа
27.10.2020, Вівторок
26.10.2020, Понеділок
25.10.2020, Неділя
Читати більше новинarrow_forward