Учора, 16 червня, на вулиці Київській патрульні помітили автомобіль Citroen, водійка якого не пристебнулася ременем безпеки.
Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Рівненщини.
Інспектори зупинили транспортний засіб, щоб поспілкуватися із громадянкою. Поліцейські виявили у неї явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Керманичці запропонували пройти огляд на стан алкогольного сп'яніння. Жінка погодилася — результат виявився позитивним: 2, 35 проміле.
Читайте також: Військового з Рівненщини ув’язнили на 10 років за вбивство гранатою батька співмешканки
На громадянку патрульні склали такі адмінматеріали:
- за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП;
- за ч. 5 ст. 121 (Порушення правил користування ременями безпеки) КУпАП.
Жінку від керування авто відсторонили, транспортний засіб евакуювали на арештмайданчик.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
