На Одещині 13-річний хлопчик виліз на вантажний вагон: його вдарило струмом

На Одещині 13-річний хлопчик виліз на вантажний вагон: його вдарило струмом

В Одеському районі на залізничній станції «Одеса-Східна» 13-річний хлопчик заліз на вантажний вагон. Дитина отримала ураження струмом, її ушпиталили до лікарні.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції в Одеській області.

Як з'ясували правоохоронці, 13-річний хлопець виліз на вантажний вагон та отримав ураження електрострумом. У шоковому стані підлітка виявили робітники, які неподалік ремонтували електролінії.

Читайте також: На Рівненщині судитимуть чоловіка, який “замінував” селищну раду

"Хлопця госпіталізували до лікарні з множинними електричними опіками 2-3 ступеня тулуба та кінцівок", – йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини