В Одеському районі на залізничній станції «Одеса-Східна» 13-річний хлопчик заліз на вантажний вагон. Дитина отримала ураження струмом, її ушпиталили до лікарні.
Про це повідомляє пресслужба Національної поліції в Одеській області.
Як з'ясували правоохоронці, 13-річний хлопець виліз на вантажний вагон та отримав ураження електрострумом. У шоковому стані підлітка виявили робітники, які неподалік ремонтували електролінії.
Читайте також: На Рівненщині судитимуть чоловіка, який “замінував” селищну раду
"Хлопця госпіталізували до лікарні з множинними електричними опіками 2-3 ступеня тулуба та кінцівок", – йдеться у повідомленні.
Наразі правоохоронці встановлюють обставини події.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
