Працюватимуть у сільській місцевості: на Рівненщині запрацювали мобільні аптеки

event 16:35 Середа 19 Червня 2024 ПОДІЇ

На Рівненщині запрацювали мобільні аптеки. Мобільні аптеки працюватимуть у сільській місцевості, де відсутні стаціонарні пункти.  

По це повідомили в Рівненській ОДА.

Одна з таких аптек «на колесах» працюватиме у Вараському районі. Вона  обслуговуватиме  44 віддалених населені пункти у Зарічненській та Локницькій громадах. Сьогодні відбулась її презентація.

Читайте також: У Рівному засудили 56 депутатів держдуми рф, які голосували за визнання “л/днр”

“Приємно, що аптечні мережі та приватні підприємці долучаються до соціальної ініціативи щодо доступності ліків. Нагадаю, Президент Володимир Зеленський поставив завдання вирішити проблему доставки ліків. Нині такий проєкт також напрацьовується і з Укрпоштою. «Мобільні аптеки» – це проєкт, який дозволить швидко та якісно зняти ще один бар’єр, адже на Рівненщині 754 села зовсім не мають ліцензованих аптечних закладів та не мають укладених договорів з лікарнями”, – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Також минулого тижня вийшла на маршрут інша мобільна аптека від ФОП у Дубенському районі. Вона охоплює 8 сіл Привільненської, Ярославицької та Бокіймівської ТГ. 

Пацієнти отримуватимуть інформацію щодо прибуття мобільної аптеки від сімейного лікаря або місцевої влади. Маршрут побудований відповідно до потреб громад та з урахуванням безпекової ситуації у регіоні.

Читайте також: Законопроєкт про демобілізацію можуть внести на розгляд до кінця літа: названо умову

Як зазначив начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь, мобільний аптечний пункт надаватиме не лише лікарські засоби, а й спеціальні продукти для дієтичного споживання, медичні вироби та засоби гігієни. Також проєктом передбачено можливість отримувати лікарські засоби, виписані пацієнтам за державною програмою «Доступні ліки», оскільки мобільний аптечний пункт обладнано засобами Starlink для безперебійного  доступу до мережі інтернет.

Окрім того, обласною владою незабаром планується передати ще два обладнаних автомобілі для доставки ліків у важкодоступні населені пункти Радивилівської та Зарічненської ТГ.

Останні новини
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
13.07.2024, Субота
12.07.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward