Чому не всі можуть отримати QR-код у “Резерв+”: у Міноборони назвали причину

event 14:37 Вівторок 18 Червня 2024 Суспільство

У Міністерстві оборони України пояснили, чому не всім вдається сьогодні отримати електронний військовий квиток з QR-кодом, пише уніан.

Так, в ефірі телемарафону заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко повідомила, що після того, як функціонал був запущений уночі, ним вже скористалися 62 тис. користувачів, але у деяких українців сьогодні можуть виникати проблеми з оновленням та завантаженням додатка.

Ми нарешті отримали електронний військово-обліковий документ. Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Цей документ містить QR-код, завдяки якому уповноважені органи – поліція, ТЦК та СП можуть перевірити чинність документа дуже простим шляхом – через камеру на смартфоні“, – зазначила вона.

Читайте також: У Києві 14-річний син з матір’ю палили військові автомобілі (ФОТО)

Черногоренко додала, що всі дані, які стосуються військового обліку можна завантажити, натиснувши кнопку “згенерувати документ”. При цьому вона зауважила, що функціонал запускають “ітераційно, тобто декількома хвилями”, тому можуть виникати проблеми з роботою з застосунком, але в результаті абсолютно всі отримають доступ до можливості генерації електронного військового квитка.

Ми бачимо вже по статистиці, що успішно завантажили вже електронний військово-обліковий документ 62 тис. користувачів. Це дуже великий попит. Оскільки це було лише за декілька годин. І далі застосунок протягом декількох днів буде абсолютно всім доступний в маркетах“, – запевнила Черногоренко.

Читайте також: Уродженець Рівненщини запропонував прикордонникам хабар, щоб виїхати з України

За її словами, доступ до застосунку матимуть 176 країн та Україна. “Це ефект поступової доступності застосунку в маркетах. Абсолютно всі користувачі отримають цей доступ. Просто це буде здійснюватися декількома хвилями. Слідкуйте за цими оновленнями. Буквально протягом сьогоднішнього дня, декілька днів поспіль абсолютно всі 176 країн і Україна будуть мати доступ до застосунку“, – сказала заступниця міністра.

Вона нагадала, що електронний військовий квиток вже легалізований постановою Кабінету міністрів. “Нарешті сталася ця історична подія – електронний документ повністю прирівняний до паперового. Тобто цю “домашню роботу” уряд, Міністерство оборони виконали. Ми зможемо технічно надати доступ усім користувачам“, – зазначила Черногоренко.

Останні новини
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
13.07.2024, Субота
12.07.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward