Програма «Український кешбек», яка передбачає повернення коштів за купівлю товарів українських виробників було відкладено до вересня.
Про це заявила очільниця Мінекономіки Юлія Свириденко.
«У нас є ідея запровадження кешбеку на українські товари... Зараз працюємо над якраз нормативним документом, який, я сподіваюся, що впродовж місяця, може з яким ми вийдемо, з фіналізованою редакцією», – розповіла Свириденко.
Читайте також: Українські студенти та поліцейські проходитимуть базовий військовий вишкіл
Глава відомства також зазначила, що наразі запрацював кешбек на придбання української сільгосптехніки, хоча і визнала, що програма компенсацій за придбання техніки вітчизняного виробництва вже працювала раніше, у 2017 році.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
