Кешбек за купівлю українських товарів відклали

Кешбек за купівлю українських товарів відклали

Програма «Український кешбек», яка передбачає повернення коштів за купівлю товарів українських виробників було відкладено до вересня. 

Про це заявила очільниця Мінекономіки Юлія Свириденко.

«У нас є ідея запровадження кешбеку на українські товари... Зараз працюємо над якраз нормативним документом, який, я сподіваюся, що впродовж місяця, може з яким ми вийдемо, з фіналізованою редакцією», – розповіла Свириденко.

Читайте також: Українські студенти та поліцейські проходитимуть базовий військовий вишкіл

Глава відомства також зазначила, що наразі запрацював кешбек на придбання української сільгосптехніки, хоча і визнала, що програма компенсацій за придбання техніки вітчизняного виробництва вже працювала раніше, у 2017 році.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини