Огірків буде “море”: 5 підживлень для небувалого врожаю

event 19:03 П’ятниця 21 Червня 2024 Дім-Сад

Щоб отримати рясний і здоровий урожай огірків, важливо правильно підібрати підживлення на різних етапах їхнього росту. Читайте далі і дізнавайтеся, чим підживити огірки, починаючи з фази двох листочків і до періоду плодоношення, а також у домашніх умовах, пише уніан.

Чим підживити огірки – етапи та засоби

Коли мова заходить про підживлення огірків, на найпоширеніші запитання про це досвідчені городники відповідають так:

Чим підживити огірки у фазі 2 листочків. На ранній стадії росту овочам потрібен азот для активного розвитку. Ідеальним варіантом стане розчин сечовини або аміачної селітри. Ці добрива допомагають молодим рослинам наростити зелену масу і зміцнити кореневу систему.

Чим підживити огірки після сходів. Після сходів овочі потребують комплексних добрив, що містять основні поживні речовини – азот, фосфор і калій. Спробуйте розчин комплексного добрива, наприклад, нітроамофоски, який сприяє збалансованому росту і розвитку рослин.

Читайте також: Як вивести пирій з городу: поради досвідчених городників

Чим підживити огірки для росту. Для активного росту особливо важливо забезпечити овочам достатню кількість азоту і калію. Для вирішення цього завдання підійде настій курячого посліду або розчин із гнойової рідини (розбавте рідину з водою в пропорції 1:10, додайте попіл – 1 літр на 5 літрів раніше приготованого розчину, і використовуйте після поливу по 10 літрів на 1 кв. метр). Такі добрива збагачують ґрунт необхідними елементами, стимулюючи ріст і розвиток рослин.

Чим підживити огірки під час плодоношення. У цей період вони потребують більше калію і фосфору для формування і дозрівання плодів. Найчастіше городники використовують розчин суперфосфату або золу. Попіл для огірків є чудовим джерелом калію, що сприяє поліпшенню смакових якостей плодів та їхньому рясному формуванню. Городники радять кожні 7 днів опудрювати золою ґрунт.

Читайте також: Які рослини можна й треба поливати кефіром: список і правила обробки

Чим підживити огірки в домашніх умовах. Якщо ви вирощуєте овочі вдома, використовуйте органічні настої, такі як компостний чай або настій із зелених трав. Ці натуральні підживлення збагачують ґрунт мікроелементами, не створюючи ризику перенасичення добривами.

Отже, підживлення огірків на різних стадіях їхнього росту є ключовим фактором для отримання здорового і рясного врожаю. Правильний вибір добрив допоможе овочам рости міцними і рясно плодоносити. Використовуючи органічні та мінеральні добрива, ви зможете домогтися найкращих результатів і насолоджуватися смачними, хрусткими овочами.

Останні новини
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward