Енергетики збільшать обсяги обмежень споживання електроенергії з 11:00 через нічну атаку росіян на енергообʼєкти.
Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".
"Сьогодні, 20 червня, внаслідок нічної російської атаки обсяг обмежень споживання збільшено з 11:00", – йдеться у повідомленні.
Читайте також: На Закарпатті 16-річний підліток потонув у Тисі
В "Укренерго" зазначили, що подивитися як саме це вплине на графіки погодинних відключень можна на сайтах місцевих обленерго.
Зазначається, що енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежують.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
