"Укренерго" вносить зміни у застосуванні графіків відключення через нічну атаку

"Укренерго" вносить зміни у застосуванні графіків відключення через нічну атаку

Енергетики збільшать обсяги обмежень споживання електроенергії з 11:00 через нічну атаку росіян на енергообʼєкти.

Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

"Сьогодні, 20 червня, внаслідок нічної російської атаки обсяг обмежень споживання збільшено з 11:00", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Закарпатті 16-річний підліток потонув у Тисі

В "Укренерго" зазначили, що подивитися як саме це вплине на графіки погодинних відключень можна на сайтах місцевих обленерго.

Зазначається, що енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежують.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини