Жир зникне швидко і легко: найкращі лайфхаки для чищення плити

event 15:00 Неділя 23 Червня 2024 Дім-Сад

Ми підготували ефективні поради щодо очищення плити, що вимагають мінімум часу та зусиль. Ці хитрощі обіцяють, що поверхня буде виглядати як нова, пише UAportal.

Швидкий та простий спосіб

Змішайте в рівних частинах харчову соду та білий оцет до утворення пасти. Нанесіть суміш на плиту і залиште на 10 хвилин, щоб розчинити бруд і жир.

Після закінчення часу протріть пасту вологою губкою, щоб поверхня плити стала блискучою. Цей спосіб вимагає мінімальних зусиль та ефективно видаляє стійкі плями.

Лимонний сік

Потрібно розрізати навпіл лимон і занурити його в сіль. За допомогою такого шматочка можна відмити залишки їжі на поверхні плити. Завдяки лимонній кислоті та м’якій абразивній дії солі, цей метод не тільки ефективно чистить, але й залишає на кухні свіжий цитрусовий аромат.

Читайте також: Навіщо в пральну машинку додавати олію, сіль і перець: цікаві лайфхаки

Фольга для випічки

Використання фольги для випічки для відчистки допоможе легко видалити з поверхні плити залишки їжі та жиру, що пригоріли. Текстура матеріалу сприяє руйнуванню та зняттю нагару.

Після того, як залишки видалені, плиту слід протерти вологою ганчіркою. Цей нетрадиційний метод – чудовий спосіб досягти чистоти плити з мінімальними зусиллями.

Останні новини
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward