На Одещині потяг на смерть збив 15-річну дівчину

На Одещині потяг на смерть збив 15-річну дівчину

Трагедія сталася в неділю 16 червня, близько 15:00 на перегоні між станціями Мардарівка і Чубівка в Подільському районі.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Читайте також: В Одесі судили псевдоволонтерку, яка виманювала гроші у родичів безвісти зниклих військових

Вантажний потяг збив 15-річну жительку Кульницької громади. Дівчина йшла між коліями, на звукові сигнали, які подавав машиніст, не реагувала. Екстрене гальмування потяга, яке було ним застосоване, не дозволило уникнути наїзду.

Читайте також: ISW пояснив, чому путін зараз не виявляє інтересу до переговорів

Після встановлення всіх обставин події їй буде надана правова кваліфікація.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини