Під Києвом 20-річний юнак зґвалтував 15-річну мешканку міста Вишневе. Про подію до поліції повідомила матір потерпілої. Ґвалтівника затримали.
Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу Національної поліції в Київській області.
За даними слідства, зловмисником виявився 20-річний мешканець Сумської області, який тимчасово проживає на Київщині. Він познайомився з 15-річною дівчиною в парку та заманив її до себе на орендовану оселю.
Читайте також: Одесит замаскувався під бабусю, щоб дістатися до Словаччини (ВІДЕО)
"Ввівши дівчину в оману, привів її в орендоване житло. Після чого, погрожуючи та застосовуючи фізичну силу, вчинив щодо неповнолітньої дії сексуального характеру", — йдеться в повідомленні.
Читайте також: Загальна мобілізація: яку інформацію про наявність авто необхідно повідомити ТЦК
Правоохоронці провели обшук за місцем проживання фігуранта та вилучили речові докази. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Фігуранту загрожує від 7 до 12 років ув'язнення.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
