Експерти назвали найпоширеніші причини розлучень

event 17:33 Субота 11 Вересня 2021 Суспільство

Психологи дуже влучно зазначають, що “розлучення – це маленька смерть”, і надають цілком зрозумілі пояснення цьому.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Проживши багато років разом, віддавши один одному майже третину життя, пара все ж вирішує розлучитися. Чому двоє розходяться після того, як пройшли вогонь, воду і мідні труби? Спробуємо розібратися детально.

Розлучення стає все більш популярною тенденцією в світі. Наприклад, кожне четверте розлучення в Америці припадає на тих, кому за 50 років, а ймовірність, що люди цього віку розлучаться, збільшилася рівно вдвічі в порівнянні з 1990-ми роками.

До слова, Україна – лідер серед країн Європи за кількістю розлучень: на 100 шлюбів припадає 67,4% шлюборозлучних процесів. В різні боки розбігаються не тільки молоде подружжя, а й ті, у кого за плечима багаторічний стаж щасливого, на перший погляд, і залагодженого сімейного життя.

Для друзів і рідних це часто стає несподіванкою. Експерти розказали, що є причиною таких розлучень.

Читайте також: Вчені проаналізували, як пандемія вплинула на народжуваність

Поступове віддалення один від одного

Процес, який призводить до розлучення, повільний. Все відбувається поступово. Багато з тих, хто розійшлися, кажуть, що вони просто давно віддалилися один від одного, пішли різними шляхами.

Різниця у віці стає помітнішою

Іноді починає грати роль вік, хоча, коли ви тільки познайомилися один з одним, різниця здавалася несуттєвою. Проте з роками вона стає помітнішою.

Дозволили собі розслабитися

Перебуваючи поруч з однією і тією ж людиною 24/7, ми звикаємо і буквально вростаємо один в одного. Але іноді це призводить до того, що люди перестають старатися. Ви багато працюєте, заробляєте гроші для сім’ї, але перестали працювати над тим, щоб бути уважним партнером і привабливою людиною.

Гроші набувають іншу цінність

Відмінності в стилі витрат стають очевидніше тоді, коли, можливо, доведеться бути більш економним, якщо можливості не так широкі, як на початку стосунків.

Секс

З віком відбуваються гормональні зміни і це може вплинути на те, наскільки привабливим для вас виглядає партнер. Або секс перестає бути тим єдиним, що тримало вас разом.

Джерело

Останні новини
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
13.09.2021, Понеділок
12.09.2021, Неділя
11.09.2021, Субота
10.09.2021, П’ятниця
09.09.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward