В месенджері Telegram з’явиться нова платна функція

event 17:20 Понеділок 08 Листопадаа 2021 ПОДІЇ

В месенджері Telegram з’явиться платна можливість відключати рекламу. Про це повідомив засновник месенджеру Павел Дуров у своєму Telegram каналі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

За його словами, користувачі матимуть змогу відключити рекламу, купивши недорогу підписку. Він пояснив, що так люди зможуть фінансово підтримати розвиток платформи.

Коментар:Багато користувачів запропонували ввести можливість відключення офіційних рекламних оголошень у каналах телеграму. Ми вже почали роботу над цією новою функцією й очікуємо на її запуск цього місяця. Вона може бути оформлена у вигляді недорогої підписки, яка дозволить користувачам безпосередньо фінансово підтримувати розвиток телеграму“, — зазначив Павел.

Відключати рекламу зможуть не лише звичайні користувачі, а й адміністратори каналів для своїх підписників.

Коментар: Незабаром рекламодавці зможуть розміщувати “невидиме” оголошення в будь-якому каналі, яке – за умови достатньої вартості показу – призведе до відсутності оголошень у цьому каналі“, – додає Дуров.

Нагадаємо, що на початку жовтня відбувся масштабний збій, який вивів з ладу популярні соцмережі Facebook та Instagram. Через це в Telegram помітно збільшилася аудиторія.

Джерело

Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward