На Хмельниччині жінка вбила чоловіка: що вирішив суд

На Хмельниччині жінка вбила чоловіка: що вирішив суд

Подружжя розпивало спиртне. Застілля продовжила суперечка і 41-річна дружина взялась за ніж. Тепер отримала вирок за умисне вбивство.

Нагадаємо, подія сталась у грудні минулого року в селі Коханівка, що у Полонській тергромаді.

Під час спільного застілля між подружжям виникла суперечка. В ході сварки жінка вхопила до рук ножа і нанесла два удари чоловіку в груди. Від отриманих травм потерпілий помер на місці.

Читайте також: На Київщині судили дитячого тренера за розбещення 13-річних дівчат

"Суд визнав винною 41-річну жительку Шепетівщини в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). Її засуджено до 9 років позбавлення волі", – повідомили про рішення Феміди у прокуратурі Хмельниччини.

До набрання вироком суду законної сили засуджена перебуватиме під вартою.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини