Трампу призначили ліки для важких хворих COVID-19: що це за препарат

event 13:10 Понеділок 05 Жовтня 2020 ПОДІЇ

Президента США Дональда Трампа, який проходить лікування від коронавірусної інфекції, почали лікувати стероїдним препаратом дексаметазоном.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Побічних ефектів у Трампа немає. Дексаметазон, як повідомив лікар американського президента Шон Конлі, почали використовувати після того, як рівень кисню в організмі Трампа впав до 93%.

Дексаметазон показав свою ефективність при лікуванні важких пацієнтів з коронавірусом, але може бути шкідливим при менш важких випадках.

Як заявив професор Оксфордського університету Пітер Хорбі, цей препарат незабаром буде запроваджено в 30-40 британських лікарень, оскільки вчені вважають його дуже ефективним.

Коментар: Цей клас ліків існує вже досить давно, і вони широко використовуються при запальних станах і ракових захворюваннях, і вони досить безпечні і добре вивчені. Цей конкретний препарат давали, я думаю, приблизно п’ятистам пацієнтам з легким або важким ступенем тяжкості захворювання в різних випробуваннях, і поки немає тривожних сигналів про нього. На клітинних культурах, він має дуже сильний ефект проти вірусу, і були проведені дослідження на штучних тваринах, де він також показав переваги“, – сказав він.

Джерело: сайт Associated Press

Читайте також: Стало відомо, скільки медиків інфікувалися COVID-19

Останні новини
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward