Скандальна блогерка з TikTok публічно вибачилась, що образила українську мову (відео)

event 13:59 Субота 20 Лютого 2021 ПОДІЇ

15-річна киянка Ліза Леоненко вибачилась за відео у TikTok, у якому ображає українську мову.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Чергове відео вона теж виклала на свій профіль у соцмережі.

За словами школярки, негативні висловлювання щодо української спровокувала критика з боку підписників, що вона начебто погано знає державну.

Коментар: “Я прошу вибачення за негативні висловлювання щодо української мови. Всі люди роблять помилки, і я – не виключення. Це була реакція на образи мене. Насправді я добре знаю українську мову, і вільно нею володію, але з невеличким акцентом. Мені подобається жити в Україні, я жодного образливого слова в бік цієї країни не сказала. Я не хотіла ображати людей, вибачте”, – звернулася киянка.

Блогер з TikTok записала відео, в якому образливо висловилася про українську мову. Ролик викликав негативну реакцію в соцмережах.

У ньому вона розповіла, що не любить українську мову. Дівчина зазначила, що її “дуже дратує ця мова, особливо її звучання“.

Коментар: “Та всрал* *сь мені ваша мова. Якщо людина не любить цю мову, то навіщо на ній розмовляти. Щоб ви розуміли наскільки я негативно ставлюся до української мови, я не буду дружити з тією людиною, яка розмовляє українською”, – так виразилася Леоненко раніше. 

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Школярки загинули під час виконання челенджу в ТіkТоk

Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward