“Схожий до втрати нюху”: вчені назвали новий симптом коронавірусу

event 14:17 Четвер 24 Вересня 2020 ПОДІЇ

Згідно з новим дослідженням, COVID-19 впливає на нюх, смак і тактильні відчуття заражених. Ці симптоми допоможуть відрізнити його від інших вірусних інфекцій.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: Наші результати показують, що COVID-19 впливає на хемосенсорну функцію в цілому і не обмежується втратою запаху, і що порушення цих функцій слід розглядати, як можливий показник COVID-19“, – повідомляє професорка Маша Нів .

Деталі: Професорка повідомляє, що для зниження чутливості до смаку і запаху — характерні симптоми коронавірусу, але втрату тактильного відчуття часто випускають з уваги.

Глобальний Консорціум з хемосенсорних досліджень (GCCR) 7 квітня запустив міжнародне опитування, яке доступно на 27 мовах і охоплює пацієнтів із 40 країн. За перші 11 днів опитування пройшли 4039 пацієнтів з коронавірусом.

GCCR виявив, що під час хвороби смак, нюх і тактильне відчуття пацієнтів значно знижуються.

Коментар: Закладеність носа, мабуть, не пов’язана з втратою сенсорних відчуттів, і дозволяє припустити, що ці симптоми (порушення сенсорних функцій) можуть бути важливим показником, який дозволить відрізнити вірус COVID-19 від інших вірусних інфекцій“, – повідомляє пресслужба GCCR.

Це відкриття допоможе країнам з обмеженими ресурсами для тестування на коронавірус приділити першочергову увагу тим, хто заразився новою хворобою.

Джерело: сайт Велика Епоха

Читайте також: “Небезпечне ускладнення”: коронавірус здатний спровокувати розвиток неврологічного захворювання

Автор:
Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward