“Шокуюче зізнання”: чому лікарі навідріз відмовилися оглядати згвалтовану в Кагарлику дівчину

Медики в двох лікарнях відмовили в допомозі дівчині, що постраждала від дій правоохоронців у Кагарлику, оскільки не хотіли проблем із поліцією.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це розповіла у Facebook адвокатка потерпілої Олена Сотник. Вона назвала це ще одним фактом, що шокує, про безправ’я та безпорадність людей у маленьких містах і селах.

Коментар: “Для мене великим потрясінням стала розповідь Нелі про те, як вона та її мама домагалися медичної допомоги. Після зґвалтування Неля побоялася відразу розповісти близьким, але все боліло, тому прийшла до мами й усе розповіла. Та наполягла на виклику швидкої допомоги. Увечері мама Нелі зателефонувала на 103 і в НПУ“, – написала правозахисниця.

За її словами, чоловік-фельдшер, який приїхав на виклик і дізнався, що трапилося, відразу порадив заявити в поліцію. Він і повіз Нелю в приймальне відділення у Кагарлику, сказавши, що потрібен огляд гінеколога.

ПРО ЛІКАРІВ, ЯКІ ПОКРИВАЮТЬ МЕНТІВ – СПРАВА КАГАРЛИК!!Згвалтовану у Кагарлику дівчину відмовились оглядати у двох…

Опубліковано Оленою Сотник Четвер, 2 липня 2020 р.

Коментар: “Медсестра, яка повинна виступати в цій справі свідком, зателефонувала запитати, хто черговий із гінекологів. Після розмови вона повідомила, що гінекологиня Марія Миколаївна не оглядатиме Нелю, адже не хоче проблем із поліцією. Так вирішила Марія Миколаївна чи хтось вирішив за неї – сподіваюся, визначить слідство“, – розповіла Сотник.

Зрозумівши, що діла не буде, фельдшер відвіз Нелю в приймальне відділення Обухівської лікарні.

Коментар: “В Обухові напевно теж не захотіли мати проблем із поліцією, тому оглянули тільки поверхнево й не зателефонували в правоохоронні органи“, – написала адвокатка.

Лише в третій лікарні, в місті Українка, Нелю оглянули та викликали поліцію. Разом із нею приїхали й представники ДБР.

Коментар: “Це наша правда – де поліція катує та ґвалтує, а медицина покриває ґвалтівників і відмовляє в медичній допомозі. Де кругова порука, де людське життя не коштує нічого“, – резюмувала Сотник.

Джерело: сайт Obozrevatel

Читайте також: “Лісові пожежі й піщані бурі, а в горах – повені”: клімат в Україні стрімко змінюється

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: