Професор вірусології: тих, хто перехворів, вакцинувати не потрібно

event 13:22 Вівторок 16 Лютого 2021 ПОДІЇ

Якщо людина перенесла Covid-19, то їй не потрібно робити щеплення від нього. Таку думку висловила доктор медичних наук, професор, лікар-вірусолог, завідувачка відділом вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського Алла Мироненко.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: На думку фахівчині, вакцинації потребують лише люди, які належать до груп ризику та ті, які ще не перехворіли. 

Коментар:Є люди, які ще не хворіли і які належать до груп ризику. Таких можна щепити. А тих, хто перехворів, вакцинувати не потрібно“, – заявила Мироненко.

Лікар переконана, що більша частина українців уже перенесла коронавірус, і має антитіла до нього. Причому, деякі люди безсимтомно перехворіли. Тож їм не потрібна вакцинація. Мироненко наголошує, що відсутність антитіл після перенесеного Covid-19 зовсім не означає, що організм людини не став стійким до збудників хвороби і що є загрозі захворіти знов.

Також, на думку професорки, слід з обережністю підходити до вакцинації дітей. 

Коментар: По-перше, на дітях не були проведені клінічні дослідження – не було часу. По-друге, діти, як правило, дуже легко переносять, коронавірус. До того ж, коли вони перехворіють, та набудуть імунітет і будуть тим своїм імунітетом захищати і нас“, – наголосила Мироненко.

Джерело: сайт Главком

Читайте також: Які професії будуть популярними в Україні через 10 років

Автор:
Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward