Підписано меморандум щодо розвитку туристичного потенціалу Чорнобильської зони

event 17:21 Понеділок 08 Лютого 2021 ПОДІЇ

Міністерство культури та інформаційної політики, Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів, Державне агентство розвитку туризму України та Державне агентство України з управління зоною відчуження сьогодні, 8 лютого, підписали меморандум, який передбачає спільну роботу над розвитком туристичного потенціалу Чорнобильської зони.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Відповідний документ сторони підписали на пресконференції в Києві.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко зазначив, що інвестиції в зону відчуження можуть поліпшити економічний стан Чорнобиля.

Коментар:Інвестиції, в тому числі приватні, в зону відчуження – це інвестиції у формування української ідентичності та у збільшення економічного потенціалу зони“, – сказав він.

Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський зазначив, що Мінкульт і Мінприроди завдяки цьому меморандуму чітко розділять між собою компетенції в питанні розвитку зони відчуження.

Коментар:Ми більше зосередимося на індустріальній частині, біосферний, а Міністерство культури та інформаційної політики допомагатиме нам піклуватися про туристичну частини зони“, – сказав він.

Абрамовський також повідомив, що найближчим часом стартує масштабне оновлення доріг в зоні відчуження. Також в планах оновлення інших інфраструктурних об’єктів.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: “Новий скандал”: Twitter верифікував сторінку Російського МЗС у Криму

Автор:
Останні новини
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward