Середа 25.11.2020

-:-

“Не лише штрафи”: як карають порушників маскового режиму

event 09:36 Середа 18 Листопадаа 2020 У СВІТІ

В Індонезії для тих, хто відмовляється дотримуватися протоколів безпеки під час пандемії, придумали незвичайні покарання.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: В Індонезії найбільше число загиблих від коронавірусу в Південно-Східній Азії, а тому там ввели ряд штрафів для порушників, але не вони стали головним покаранням.

Багато регіонів придумують свої власні методи боротьби з людьми, які піддають інших ризику — не дотримуються дистанції та/або не носять масок — і вони, здається, навіть більш дієві.

Наприклад, в місті Лхоксеумаве активісти, поліція й армія змушують порушників йти в парк і очищати його від бур’янів. Також там відправляють людей на прибирання вулиць.

Коментар: “Після того, як вони зроблять свою роботу, ми видаємо їм безкоштовні маски. Ми записуємо їх дані, щоб у них не було спокуси знову порушити правила”, — наводить слова місцевого поліцейського The Jakarta Post. За його словами, через таку форму покарання пройшли вже більше ніж 100 “антимасочників”.

На острові Ява діють інші принципи. Наприклад, в місті Південний Тангеранг є два види покарань — простояти пів години під палючим сонцем або зробити чотири двохсотметрових спринти й 10 віджимань — очевидно, що і тут сонце нікуди не пропадає. Поліцейські розповідають, що це працює і кількість заражень згодом дійсно знизилася.

“Штраф” на віджимання діє навіть в столиці країни, Джакарті.

Також в Джакарті придумали ще одну альтернативу штрафам. Якщо когось ловлять без маски, поліція може запропонувати місцевим жителям вибір — заплатити майже 17 доларів штрафу або піти і годину прибирати в річці.

В інших регіонах покарання досягли ще більшого абсурду. Поліцейські в на ринку міста Проболінго зловили близько 50 порушників маскового режиму — і змусили кожного з них по кілька хвилин полежати в труні.

У містечку Гресік 8 осіб вибрали копати могили для загиблих через Covid-19 замість того, щоб платити штрафи.

Джерело: сайт НВ

Читайте також: У коронавірусу виявили ще один негативний наслідок

Останні новини
24.11.2020, Вівторок
23.11.2020, Понеділок
22.11.2020, Неділя
21.11.2020, Субота
20.11.2020, П’ятниця
19.11.2020, Четвер
18.11.2020, Середа
Читати більше новинarrow_forward